کد خبر: 640891 A

آذری جهرمی در جمع خبرنگاران:

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد که اینستاگرام فیلتر نخواهد شد.

به گزارش ایلنا، محمدجواد آذری جهرمی در پایان نشست هیات دولت در جمع خبرنگاران، در پاسخ به این سوال که آیا اینستاگرام فیلتر می‌شود، گفت: خیر.

وی در مورد فعالیت‌‌‌ هاتگرام و تلگرام طلایی نیز اظهار داشت: بخشنامه‌ای در این خصوص صادر کرده‌ و مواضع وزارت ارتباطات را اعلام کردیم.

این عضو دولت تدبیر و امید درباره اظهارات دادستان اصفهان مبنی بر دستگیری کسانی که از فیلترشکن برای ورود به شبکه‌های اجتماعی فیلترشده‌ای همچون تلگرام استفاده می‌کنند، تصریح کرد: من تخصصی در رابطه با تعقیب ندارم، باید جزئیات این موضوع را از خودشان پیگیری کنید.

آذری جهرمی درخصوص آخرین اخبار شرکت‌هایی که ارز دولتی دریافت کرده‌اند، خاطرنشان کرد: در رابطه با شرکت‌هایی که ارز دولتی دریافت کرده‌اند، شفاف‌‌‌سازی شده است

وی به نظرات نمایندگان مجلس اشاره کرد و ابراز داشت: نمایندگان مجلس به عنوان وکلای مردم سوالات و پیشنهاداتی دارند. طی دو روز گذشته جلسه‌های مفصلی با نمایندگان در فراکسیون‌‌‌‌های مختلف داشتیم و تبادل نظر صورت گرفت. هم نظرات آنها و هم توضیحات لازم را شنیدیم. این فرایند آغاز شده و رسیدگی‌‌ها انجام شده است. منتظریم سازمان تعزیرات جواب پیگیری‌‌هایشان را بدهد.
 

محمدجواد آذری جهرمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر