کد خبر: 640827 A

علوی در موافقت با طرح استفاده از پیام‌رسان‌های مالی:

نماینده مردم سندج در موافقت با طرح راه‌اندازی و استفاده از پیام‌رسان‌های مالی و انعقاد پیمان‌های پولی دو و چندجانبه در تجارت خارجی گفت:وابسته کردن کشورها به خودمان باعث افزایش مبادلات اقتصادی می‌شود و در این شرایط چاره ای جز تصویب این طرح نداریم .

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، سید احسن علوی  در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز  در موافقت با طرح راه‌اندازی و استفاده از پیام‌رسان‌های مالی و انعقاد پیمان‌های پولی دو و چندجانبه در تجارت خارجی، گفت: متأسفانه وزارت امور خارجه کشورمان نخواست و یا نتوانست که کشورهایی را به خودمان وابسته کند تا از این طریق قراردادهایی را با کشورها ببندیم.

وی با بیان این که  با  انعقاد قرارداد با سایر کشورها هم شدت تحریم‌ها کم می‌شد و هم مبادلات ما بیشتر می‌شد، اظهار داشت: از طریق وابسته کردن کشورهای دیگر به ایران و انعقاد قراردادهای مختلف مبادلات اقتصادی بیشتر خواهد شد.

نماینده مردم سندج در دهمین مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برای مقابله با شرایط کنونی با توجه به این‌که استکبار جهانی همواره دشمنی‌های خود را علیه جمهوری اسلامی بیشتر می‌کند باید خود را از این مرحله خارج کنیم و در واقع تصویب این طرح بهترین شیوه به نظر می‌رسد.در شرایط کنونی چاره‌ای جز تصویب این طرح نداریم بنابراین باید از آن استقبال کنیم تا بتوانیم با عقد قرارد

 

استکبار جهانی تجارت جمهوری اسلامی مجلس شورای اسلامی وزارت امور خارجه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر