کد خبر: 639351 A

آغاز جلسه علنی مجلس؛

سوالات قرجه طیار دهم نماینده مردم گنبد کاووس و جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد از وزیر جهاد کشاورزی در دستور کار امروز پارلمان قرار دارد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی راس ساعت ۸ و ۲۶ دقیقه به ریاست علی لاریجانی و با حضور ۲۲۲ نفر از نمایندگان آغاز به کار کرد.

دستور جلسه امروز مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

- سوالات قرجه طیار دهم نماینده مردم گنبد کاووس و جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد از وزیر جهاد کشاورزی.

- ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مورد بررسی لایحه حفاظت از خاک.

- گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل (۴۴) قانون اساسی در مورد بررسی طرح اصلاح قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تأمین نیازهای کشور و تقویت آن ها در امر صادرات و اصلاح ماده (۱۰۴) قانون مالیات های مستقیم مصوب و طرح حمایت از فرهنگ مصرف محصولات ایرانی در اجرای تبصره (۱) ماده (۴۹) آیین نامه داخلی مجلس در دستور قرار گرفت.

- ادامه رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد بررسی لایحه اصلاح قانون مبارزه با تأمین مالی تروریسم که از صحن علنی ارجاع شده بود.

- بررسی تقاضای عده‌ای از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مورد تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی.

- بررسی طرح جامع توسعه و عمران روستایی کشور.

- گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی لایحه عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در همکاری های تأیید صلاحیت آزمایشگاهی آسیا- اقیانوسیه.

- گزارش کمیسیون عمران مبنی بر رد تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه ساخت و ساز و هزینه ها و مدیریت نمایشگاه شهر آفتاب، نحوه تغییر کاربری و واگذاری املاک شهرداری تهران به ویژه بوستان مادر.

مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر