کد خبر: 638865 A

در دیدار سردار پاکپور با رئیس ستاد ارتش پاکستان تاکید شد:

در دیدار فرمانده نیرو زمینی سپاه با رئیس ستاد ارتش جمهوری اسلامی پاکستان بر ارتقای همکاری‌های اطلاعاتی و امنیتی و مبارزه مشترک با گروهک‌های تروریستی و اقدامات ضد امنیتی در مناطق مرزی ایران و پاکستان تاکید شد.

به گزارش ایلنا، ژنرال بلال اکبر که به دعوت سردار سرتیپ محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ایران سفر کرده است، صبح امروز با وی دیدار و گفت‌‌وگو کرد.

در این دیدار که در محل ستاد فرماندهی نیروی زمینی سپاه برگزار شد، طرفین بر تعمیق و تحکیم روابط نظامی و امنیتی تاکید کردند. 

مبارزه مشترک با گروهک‌های تروریستی در مناطق مرزی و برقراری و تامین امنیت مرزها و مرزنشینان دو کشور ایران و پاکستان از جمله مسائل مورد بحث میان سردار پاکپور و رئیس ستاد ارتش کشور پاکستان بود.

توسعه و ارتقای همکاری‌های اطلاعاتی امنیتی و مرزی از نکات مورد تاکید در مذاکرات فرمانده نیروی زمینی سپاه با رئیس ستاد ارتش پاکستان بود.

در این دیدار طرفین بر اهمیت اتحاد، وحدت، برادری و هم‌افزایی کشورهای اسلامی به‌ویژه دو کشور ایران و پاکستان با استفاده از پتانسیل و ظرفیت‌های موجود برای مقابله با نقشه‌های شوم دشمنان امت اسلامی و ناکام گذاردن آنان تأکید کردند.

ایران و پاکستان سردار پاکپور روابط ایران و پاکستان رابطه ایران و پاکستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر