کد خبر: 638782 A

آیت‌الله کریمی:

یک استاد حوزه علمیه قم با آرزوی سلامتی و توفیق برای رئیس‌جمهور و دولت تاکید کرد: روحانی را از ۳۰ سال پیش می‌شناسم و باور دارم که تمام وجود ایشان اخلاص و انگیزه خدمت به مردم است و از خداوند می‌خواهم که ایشان را به عنوان ناصر اسلام به تأیید دل همه مردم و مسئولان برساند تا با او مهربان باشند.

به گزارش ایلنا، آیت‌الله العظمی سیدجعفر کریمی روز جمعه در دیدار رئیس دفتر رئیس‌‌‌‌‌‌‌‌جمهور با ابلاغ سلام‌های گرم و دعای خیر به رئیس‌‌‌‌جمهور گفت: روحانی را از ۳۰ سال پیش می‌شناسم و باور دارم که با تمام وجود و خالصانه برای خدمت به مردم پا به میدان گذاشتند، اما عده‌ای فریب دشمن را خورده و قدر ایشان را نمی‌دانند.

وی با بیان اینکه امروز مشکلات جدی و بزرگی پیش روی دولت و نظام قرار دارد، اظهار داشت: ۲۵ سال در خدمت امام راحل بودم و از نیات و اهداف خالصانه و صادقانه ایشان آگاهی کامل داشتم اما امروز متأسفانه دست‌هایی در کار است که کوشش دارد اهداف مد نظر امام راحل محقق نشود. به نظرم عبور از این وضعیت و غلبه بر مشکلات در گرو آن است که ملت ایران همانطور که در سال‌های پیروزی انقلاب کلمه واحده بودند، همدل و یکصدا به میدان بیایند و دولت را در مسیر حل و فصل مشکلات یاری کنند.

این استاد حوزه علمیه ادامه داد: درست است که مشکل زیاد داریم و این مشکلات باعث ایجاد نارضایتی می‌شود، اما با توجه به نیت روحانی و تلاش دولت ایشان برای حل مشکلات، کمک به ایشان و حفظ وحدت، امروز از اوجب واجبات بوده و از نماز و روزه واجب‌تر است. آنجا که نظام به خطر بیفتد، همه باید جان خود را برای آن فدا کنیم.

کریمی همچنین با اشاره به جنگ روانی و تبلیغاتی سنگین و ۲۴ ساعته دشمن تصریح کرد: دولت باید در عرصه تبلیغات و اطلاع‌رسانی بسیار مؤثرتر و جدی‌تر از گذشته عمل کند و با تبلیغات هنرمندانه ضمن اطلاع‌رسانی درباره دستاوردها و موفقیت‌ها، امید و اعتماد مردم را افزایش داده و جنگ روانی دشمن را خنثی کند.

وی با اشاره به روش و ممشاء مقام معظم رهبری در تعامل با دولت‌‌‌ها خاطرنشان کرد: ایشان همواره در عین اینکه در کارهای اجرایی دولت‌‌‌‌ها مداخله نمی‌‌‌‌کرده‌‌‌اند و حامی همه دولت‌‌‌‌ها بوده‌‌‌‌اند، موارد مورد نیاز را تذکر و گوشزد کرده‌‌‌‌اند و همه ما با تبعیت از مقام معظم رهبری باید از دولت حمایت بکنیم و دولت را در رفع ضعف‌‌‌‌ها و نواقص یاری کنیم.

سید محمود واعظی نیز در این دیدار با ابلاغ سلام و آرزوی سلامتی روحانی به آیت‌الله کریمی ابراز داشت: بهترین راهکار غلبه بر مشکلات حفظ و تقویت همدلی و وحدت همه مردم و مسئولان با یکدیگر است و اگر بتوانیم انسجامی که انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند، احیا کنیم، پیروزی در برابر دشمن به هیچ وجه سخت نیست.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور افزود: اگر قرار باشد در داخل همه علیه یکدیگر و در راستای تضعیف دیگران سخن گفته و عمل کنند و مردم هم ببینند که مسئولان و کسانی که محل رجوع آنان هستند، حرف‌های ناامیدکننده می‌زنند، امید و اعتماد آنها نیز آسیب می‌زند و دشمن می‌تواند به راحتی از اختلافات ما سوء استفاده کند.

سید محمود واعظی محمود واعظی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر