کد خبر: 637434 A

وزیر اطلاعات:

وزیر اطلاعات تاکید کرد:‌ دشمنان تا الان هم نتوانسته‌اند ملت را به زانو درآورند و این آرزویی است که به گور خواهند برد.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی امروز در حاشیه بازدید از مجتمع غنی‌‌‌‌سازی شهید احمدی‌‌‌روشن نطنز گفت: این بار اول نیست که من از این مجموعه دیدار می‌‌‌کنم و می‌‌‌‌توانم وضعیت را با گذشته مقایسه کنم و حاصل زحمات و مجاهدت‌‌‌‌های بی‌سروصدای کارکنان فرهیخته این مجموعه را ببینم.

وی ادامه داد: زحماتی که کارکنان این مجموعه می‌‌‌کشند کاملا محسوس است و کارهای ارزشمندی در قالب R&D انجام شده است.

وزیر اطلاعات اضافه کرد: یقین دارم با این آمادگی فرمان مقام معظم رهبری درباره فعال شدن ۱۹۰ هزار سو دست‌‌‌‌یافتنی است و فرزندان انقلاب می‌‌‌‌توانند با این توانمندی و آمادگی این فرمان را انجام دهند.

علوی با بیان اینکه دشمن از عهدشکنی خود پشیمان می‌‌‌شود، اظهار داشت: دشمنان به زودی درخواهند یافت که حتی اگر به نیت به زانو درآوردن ایران این کار را بکنند به فرض که ملت ایران به زانو در بیاید اما زانو نخواهد زد.

وی با بیان اینکه دشمنان تا الان هم نتوانسته‌‌‌اند ملت را به زانو درآورند و این آرزویی است که به گور خواهند برد، تصریح کرد: ما تا زمانی که سایر اعضا کارشکنی نکنند و از آن برجام خارج نشوند و منافع ایران نیز تأمین شود متعهد به برجام هستیم اما اگر روزی منافع ایران تأمین نشود و منافع ما در خروج از برجام باشد آنها باید بدانند که در ایران برجام به یک مو بند است و ما به زودی می‌‌‌‌توانیم نه تنها در جایگاه قبل قرار بگیریم بلکه می‌‌‌توانیم فراتر هم برویم.

وزیر اطلاعات امروز دوشنبه از مجتمع غنی‌‌‌‌‌سازی شهید علی محمدی فردو و مجتمع شهید احمدی روشن نطنز بازدید کرد. 

سید محمود علوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر