کد خبر: 634772 A

صالحی خبر داد:

رئیس سازمان انرژی اتمی در حاشیه حضور در اجلاس اسلوفروم در نروژ تاکید کرد: امیدواریم بتوانیم به نحو احسن از منافع ملی خودمان دفاع کرده و آنچه که حق است را بیان کنیم.

به گزارش ایلنا، علی اکبر صالحی امروز با بیان این مطلب گفت: بنا به دعوت دولت نروژ، امروز به این کشور آمده‌‌‌ایم که در اجلاس اسلوفروم شرکت کنیم.

رئیس سازمان انرژی اتمی ادامه داد: در این اجلاس تعدادی از مسئولین ارگان‌‌‌های جهانی و بین‌‌‌‌المللی مانند سازمان ملل و وزیران امور خارجه و همچنین کارشناسان سیاسی کشورهای مختلف حضور دارند که با آنها صحبت‌‌‌هایی خواهیم داشت و تبادل نظر صورت خواهد گرفت.

صالحی افزود: در حاشیه اوسلوفروم ملاقات‌‌‌هایی را هم با دبیرکل سازمان ملل و نیز با نخست‌‌‌وزیر و وزیر امور خارجه نروژ خواهیم داشت. همچنین با وزیر مشاور در امور خارجی آلمان هم دیدار خواهیم کرد. ملاقات‌‌‌های متعدد دیگری هم با توجه به بحث برجام و مسایلی که با بیرون رفتن آمریکا از آن پیش آمده، خواهیم داشت.

رئیس سازمان انرژی اتمی اضافه کرد: قطعا بحث برجام یکی از مهمترین موضوعاتی است که مورد گفت‌‌‌وگو قرار می‌‌‌‌گیرد و ما مواضع ایران را به طور واضح و شفاف در این اجلاس بیان خواهیم کرد.

صالحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر