کد خبر: 634205 A

جلسات مصاحبه تخصصی داوطلبان تحصیل در دانشگاه علوم قضایی در مقطع دکتری در روزهای ۲۱ تا ۲۳ خرداد ماه با حضور اعضای هیات علمی دانشگاه در دو رشته "حقوق خصوصی" و "حقوق جزا و جرم شناسی" برگزار شد و همزمان سوابق آموزشی و پژوهشی این داوطلبان در کارگروه دیگری براساس شیوه نامه‌های ابلاغی وزارت علوم و تحقیقات و فناوری مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش ایلنا، نتایج مصاحبه و بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی داوطلبان به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می‌شود و نتایج نهایی در شهریور ماه ۹۷ از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

یادآور می شود که در سال های اخیر فرآیند پذیرش دانشجوی دکتری شامل دو مرحله است. در مرحله اول، داوطلبان در آزمون کتبی که بوسیله سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود شرکت می کنند و 50 درصد امتیاز ورود به دوره دکتری به این مرحله اختصاص دارد. 10 درصد امتیاز از سوابق آموزشی داوطلبان و 10 درصد نیز از سوابق پژوهشی آنان، با توجه به مقررات و جداول امتیازات مربوطه قابل اکتساب است. توانایی علمی داوطلبان که با شرکت در مصاحبه تخصصی ارزیابی می شود تا 30 درصد امتیاز پذیرش را داراست.

لازم به ذکر است امسال هفتمین دوره دانشجویان دکتری در رشته‌های حقوق خصوصی و حقوق جزا و جرم شناسی در دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری پذیرش خواهند شد.

گفتنی است پذیرفته‌شدگان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق سایت معاونت منابع انسانی به نشانی www.qazahrm.ir و پیام‌رسان‌ ذیل اخبار مرتبط را پیگیری کنند.

وزارت علوم داوطلبان دکتری دانشگاه علوم قضایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر