کد خبر: 633821 A

ضرغامی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در عید فطر:

رئیس اسبق رسانه ملّی نوشت: آقایان زیادی هستند که با پول بیت‌المال و حق مأموریت اضافی به بهانه تبلیغ، ماموریت اداری، بازرسی و تهیه گزارش، شرکت در مراسم تشریفاتی و یا صرفاً یک سخنرانی مثل مارکوپولو! همیشه در سفراند.

به گزارش ایلنا، عزّت‌الله ضرغامی رئیس اسبق صداوسیما با اشاره به اظهارات رهبر معظّم انقلاب در خطبه‌های نماز عید سعید فطر، نوشت:

رهبری معظّم در طول ماه‌های اخیر، فرمایشات مهمی ایراد کرده‌اند که به نظر می‌رسد آنگونه که شایسته است پیگیری و اجرا نمی‌شود. سهم نهادهای حاکمیتی و دولتی و عمومی هم خیلی متفاوت نیست.

درباره تأکید رهبر انقلاب مبنی بر محدود شدن سفرهای خارجی، این توصیه را در سال ۸۳، در مورد صدا و سیما به من هم داشتند. همان موقع با تصویب آیین نامه‌ای سفر ها را محدود کردیم. آقایان زیادی هستند که با پول بیت‌المال و حق مأموریت اضافی به بهانه تبلیغ!، ماموریت اداری، بازرسی و تهیه گزارش، شرکت در مراسم تشریفاتی و یا صرفاً یک سخنرانی مثل مارکوپولو! همیشه در سفراند.

انتصابی و انتخابی هم ندارد. یک جور سبک زندگی است! خوب است این نهادها از همین امروز برای مأموریت‌های واجب به اقصی نقاط دنیا! سقف تعیین کنند.

 «فعلا مردم خودمان بیشتر به تبلیغ و توجیه نیازمندند تا خارجی‌ها !» البته تبلیغ واقعی این است که فقط حرف مردم را بشنوند و رفتارشان مطابق با انتظارات آنان باشد.

ضرغامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر