کد خبر: 627592 A

نتانیاهو مدعی شد:

نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد که اسرائیل اسرائیل کمپینی را علیه استقرار نظامی ایران در سوریه، ترتیب داده است.

به گزارش ایلنا به نقل از میدل ایست مانیتور، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد که اسرائیل هنوز به تلاش‌های خود برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای ادامه می‌دهد.

وی مدعی شده اسرائیل کمپینی را علیه استقرار نظامی ایران در سوریه که مستقیما علیه اسرائیل است، ترتیب داده است.

نتانیاهو روز یکشنبه در نشست هفتگی کابینه رژیم صهیونیستی از اقدامات جدید این رژیم علیه ایران خبر داد و مدعی شد این کمپین برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای و علیه حضور نظامی ایران در سوریه است.

وی مدعی شد: «تهران به دنبال نفوذ در خاورمیانه است و ما در تلاش هستیم که مانع دستیابی ایران به بمب اتم شویم و همزمان سعی می‌کنیم علیه حضور ایران در سوریه که مستقیما علیه اسرائیل است اقدام کنیم. ما همزمان به طور برابر علیه انتقال سلاح از سوریه به لبنان یا ساخت سلاح در لبنان اقدام می‌کنیم.»

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه اظهارات بی‌اساس خود مدعی شد: « این سلاح ها مستقیما علیه اسرائیل به کار گرفته می‌شوند و ما حق داریم درچارچوب حق تعیین سرنوشت خود حمل کنیم و این ساخت یا انتقال سلاح را خنثی کنیم. ما هیچ حمله‌ای را علیه خودمان از نوار غزه تحمل نمی‌کنیم. روز گذشته نیروی هوایی گروه‌های مسلحی را در غزه مورد هدف قرار داد و امروز بعد از اینکه نیروهای مسلح ما یک وسیله انفجاری را که در فنس‌های امنیتی کاشته شده بود خنثی کردند دوباره سعی کردند علیه اهدافی که به حماس تعلق داشت، اقدام کنند.»

 

 

بنیامین نتانیاهو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر