کد خبر: 627309 A

سمیه محمودی در تذکری شفاهی:

نماینده مردم شهرضا گفت: تقاضای رانندگان این است که نظارت بر باربری‌ها افزایش پیدا کند و حذف اولویت بومی بودن در پایانه‌های سراسر کشور رخ بدهد. از دیگر خواسته های آنها نظارت بر نحوه دریافت کمیسیون از رانندگان و استفاده از ظرفیت‌های اتحادیه و انجمن‌های صنفی رانندگان و افزایش کرایه‌ها متناسب با وضعیت اقتصادی کشور است

به گزارش ایلنا،  در جریان صحن علنی امروز مجلس شورای اسلامی سمیه محمودی نماینده مردم شهرضا  با اشاره به اعتصاب اخیر رانندگان، در تذکری شفاهی گفت: چند روزی است که در کشور شاهد اعتراضات رانندگان در نقاط مختلف کشور هستیم. متاسفانه اگر مدیران ذیربط طی چند ماه گذشت به مکاتبات و درخواست‌های این قشر پاسخ  داده بودند شاهد  این وضعیت نبودیم.

وی تصریح کرد: بی‌تفاوتی به خواسته‌های این قشر موجب اعتراضات گسترده آنها شده است. من در جمع رانندگان شهرستان شهرضا به عنوان مهد صنعت حمل و نقل کشور حضور  پیدا کردم و می خواهم تقاضای آنهارا مطرح کنم.

نماینده مردم شهرضا در پایان گفت: آنها می‌خواهند نظارت بر باربری‌ها افزایش پیدا کند و حذف اولویت بومی بودن در پایانه‌های سراسر کشور رخ بدهد. از دیگر خواسته های آنها نظارت بر نحوه دریافت کمیسیون از رانندگان و استفاده از ظرفیت‌های اتحادیه و انجمن‌های صنفی رانندگان و افزایش کرایه‌ها متناسب با وضعیت اقتصادی کشور است.

استفاده از ظرفیت حمل و نقل صحن علنی نماینده مردم انجمن های صنفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر