کد خبر: 627308 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛

نماینده مردم تهران گفت: آقای عارف گفته‌اند اگر تصمیم قطعی فراکسیون این باشد که من به عنوان نامزد فراکسیون امید به انتخابات هیات رئیسه معرفی شوم مخالفتی ندارم و این کار را انجام می‌دهم.

پروانه مافی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، در خصوص تصمیم نهایی فراکسیون زنان برای انتخابات هیات رئیسه و ریاست فراکسیون زنان گفت: پیشنهاد من برای ریاست فراکسیون زنان زهرا ساعی بود که هنوز به قطعیت نرسیده و در روز سه‌شنبه در جلسه آینده قطعیت آن را مشخص خواهیم کرد. همچنین پروانه سلحشوری هم فکر می‌کنم که برای هیات رئیسه مجلس کاندید شود.

وی در خصوص کاندیدای فراکسیون زنان برای ریاست مجلس گفت: من برای هیات رئیسه کاندید شدم اما در جلسه آینده در خصوص رایزنی‌های فراکسیون نقطه نظرات و جزئیات بیشتری اعلام می‌شود.

نماینده مردم تهران افزود: در جلسه اخیر فراکسیون امید سناریوهایی که قرار است برای هیات رئیسه داشته باشیم مشخص شد و در جلسه روز سه‌شنبه با اعلام نظر اعضای دیگر فراکسیون به قطعیت خواهیم رسید.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه کاندیداتوری محمدرضا عارف برای هیات رئیسه مجلس به قطعیت رسیده یا خیر و نظر شخص عارف در این خصوص چیست، گفت: آقای عارف گفته‌اند اگر تصمیم قطعی فراکسیون این باشد که من به عنوان نامزد فراکسیون امید به انتخابات هیات رئیسه معرفی شوم مخالفتی ندارم و این کار را انجام می‌دهم.

مافی ساعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر