کد خبر: 624417 A

جامعه روحانیت مبارز در پیامی درگذشت حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمهدی طباطبایی را تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا، متن کامل این پیام به شرح زیر است:

إنا لله و إنا إلیه راجعون

من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه(أحزاب-۲۳)

جامعه روحانیت مبارز و مردم شریف و متدین و انقلابی تهران، روحانی صادق و مردمی، ساده‌‌‌زیست، مبارز، انقلابی و خدوم خود را از دست دادند.

مرحوم حجت‌‌‌‌الاسلام و المسلمین حاج سید مهدی طباطبایی طاب ثراه  عمر پربار خویش را در راه تبلیغ معارف دینی، تربیت و خدمتگذاری سپری کرد و از ابتدای انقلاب در سنگرهای مختلف من جمله دادسراها و دادگاه‌های انقلاب، مجلس شورای اسلامی و فعالیت‌‌های مفید اجتماعی حضوری مؤثر داشت. مرحوم طباطبایی با اخلاق عملی، مهربانی، مردم داری، گشاده‌‌‌روئی و دستگیری از بینوایان به حق یک معلم اخلاق و مربی پارسایی و درستی بود. عاش سعیداً و مات سعیداً

جامعه روحانیت مبارز در شامگاه اولین جمعه ماه مبارک رمضان عضوی دلسوز، همراه و صریح خود را از دست داد. عضوی که در آخرین جلسات با اوج کسالت و بیماری با دستگاه اکسیژن در جمع دوستان و یارانش حضور یافت و رسالت اجتماعی و انقلابی خود را پاسداشت و بر آن اصرار و تأکید ورزید.

جامعه روحانیت مبارز رحلت این روحانی بزرگوار را به حضرت بقیه الله الأعظم ارواحنا فداه، مقام معظم رهبری و روحانیت بزرگوار و قاطبه مردم متدین و انقلابی تسلیت گفته و همه ی خوبان و نیکان را برای شرکت در مراسم بزرگداشت آن عزیز در شامگاه یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ساعت ۲۱:۳۰ در مسجد موسی بن جعفر(ع) واقع در خیابان ۱۷ شهریور خیابان آیت‌‌‌‌الله سعیدی دعوت می‌نماید.

جامعه روحانیت مبارز سید مهدی طباطبایی حجت‌الاسلام والمسلمین طباطبایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر