کد خبر: 622740 A

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش:

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش از ناو بالگردبر خارک بازدید و در جمع سربازان تیپ مسلم بن عقیل (ع) منطقه یکم امامت خارک و هوادریای بندرعباس نیروی دریایی ارتش نیز سخنرانی کرد.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام عباس محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش پس از بازدید از ناو بالگردبر خارک در جمع سربازان تیپ مسلم بن عقیل (ع) منطقه یکم امامت خارک و هوادریای بندرعباس نیروی دریایی ارتش گفت: نیروهای ویژه مسلم بن عقیل به واقع مظهر قدرت و اقتدار این ملت هستند و ما افتخار می‌کنیم که از نعمت وجود چنین جوانانی با غیرت، و با ایمانی برخورداریم.

وی افزود: جوانان ما مایه عزت و دلگرمی ملتند. مردم ما می‌دانند نیروهای نظامی انسان‌هایی با اراده پولادین، با انگیزه و با روحیه‌اند. مردم می‌دانند که نیروهای نظامی ما عشق به اسلام و میهن دارند؛ این‌ها چیزهایی نیست که دشمن بتواند به درستی بفهمد و آن را درک کند.

نماینده ولی‌فقیه در ارتش ادامه داد: توصیه قرآنی بنده به شما عزیزان و جوانان این است که هیچ چیزی جز یاد خدا نمی تواند به شما اطمینان و آرامش دهد. بی شک شما در این لباس مقدس خدا را بهتر درک می کنید به خاطر وجود شما جوانان غیور است که حضرت آقا به ترامپ می‌گوید تو هیچ غلطی نمی‌توانی بکنی. این اقتدار و دلگرمی به خاطر ایمان و اراده شما نیروهای مسلح است.

وی خطاب به کارکنان ناو بالگردبر خارک نیز گفت: دریا سختی‌های خاص خودش را دارد و تنها ایمان است که سختی را به آسانی تبدیل می‌کند. بی شک همه شما با ایمان خالصی که دارید توانسته‌اید همه سختی‌ها را با همت و پشتکار فراوان پشت سر بگذارید و با این همت مثال‌زدنی پاداشتان در پیشگاه خداوند محفوظ است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش پس از بازدید از تیپ مسلم بن عقیل، در جمع کارکنان پایور و وظیفه هوادریای نیروی دریایی ارتش حضور یافت و طی سخنانی در این جمع، درباره پیروزی ایران و اسلام در برابر دشمنان گفت: به چند دلیل در صورت رویارویی با دشمنان اسلام ما پیروزیم؛ نخست این که ما حق هستیم و همیشه حق در برابر باطل پیروز است. البته اگر کسی به ناحق بخواهد با ما وارد جنگ شود استوار می‌ایستیم و پاسخ دندان‌شکن و پشیمان کننده ای خواهیم داد.

وی ادامه داد: مساله دوم این که شما می‌دانید که پروردگار بزرگ وعده داده است کسانی که در راه او نبرد می‌کنند نصرت می‌دهد. ارتش و نیروهای مسلح ماموریتشان نصرت دین خداست و خدا هم یاورشان است و کمکشان نیز خواهدفرمود.

حجت الاسلام محمدحسنی خاطرنشان کرد: عزیزان این جنگ هشت ساله دفاع مقدس گنج بسیار بزرگی برای ما بود. این گنج گرانبها ما را آب دیده کرده است. نباید فراموش کنیم که هزینه آن را با اهدای شهدا دادیم و نتیجه این میراث، پختگی نیروهای مسلح و نگهداری اسلام و ایران است

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر