کد خبر: 622542 A

در کمیته دائمی بین‌المجالس مطرح شد؛

نماینده فلسطین در کمیته دائمی بین‌المجالس گفت: صهیونیست‌ها علاوه بر شهرک‌سازی، مردم غزه را تحت فشار قرار دادند. ما نسبت به توطئه آمریکایی صهیونیستی علیه مردم غزه و دنیا هشدار می‌دهیم، آنها می‌خواهند مردم فلسطین را محاصره کنند و مانع زندگی آنها شوند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا، رضوان الاخرس در نشست کمیته دائمی فلسطین در بین‌المجالس اسلامی ضمن تاکید بر خطراتی که قدس را تهدید می‌کند، گفت: ما هر روز شاهد اخراج فلسطینی‌ها از سرزمین‌شان هستیم. رژیم صهیونیستی می‌خواهد مردم فلسطین را از کشور خود یعنی فلسطین بیرون کند. آنها حتی نمی‌گذارند فلسطینی‌ها آیین‌های خود را در مساجدشان اجرا کنند آنگاه خود آیین‌هایشان را اجرایی می‌کنند.

وی افزود: سکوت مرگباری درباره فلسطین حاکم شده است آن هم در شرایطی که رژیم صهیونیستی قبرستان‌های اسلامی و پیکرهای صحابه رسول‌الله و مجاهدان اسلام را نبش قبر می‌کند و جنازه‌های آنها را به جای دیگری منتقل می‌نماید. در حال حاضر ۶۵ درصد کرانه باختری تحت سیطره رژیم صهیونیستی است.

وی در پایان گفت:  صهیونیست ها علاوه بر شهرک‌سازی، مردم غزه را تحت فشار قرار دادند. ما نسبت به توطئه آمریکایی صهیونیستی علیه مردم غزه و دنیا هشدار می‌دهیم، آنها می‌خواهند مردم فلسطین را محاصره  کنند ومانع زندگی آنها شوند و کسی هم به آنها کمکی نکند.

 

فلسطین بین المجالس اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر