کد خبر: 622349 A

در یادداشتی مطرح شد؛

دستیار وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در امور ویژه سیاسی نسبت به اظهارات دروغین منسوب به وی درخصوص برجام واکنش نشان داد و آن را تکذیب کرد.

به گزارش ایلنا، حسین جابری انصاری در یادداشتی نوشت: 

بنام خدا

اخیرا در قالب یک توییت، اظهاراتی درباره برجام، بدون ذکر منبع به اینجانب منسوب شده که از بیخ و بن ساختگی و دروغین است. اینجانب نه فقط چنین اظهاراتی نداشته‌‌ام، بلکه هیچ مصاحبه‌‌‌ای در این روزها انجام نداده‌‌‌ام و اساسا از پایان دوره سخنگویی در سی‌‌‌‌ام خرداد ۱۳۹۵ شمسی تا به امروز با باور عمیق به تخصصی بودن حوزه‌‌‌های مختلف سیاست خارجی، هیچگاه درباره برجام نه با رسانه‌‌ها و نه در هیچ محفل و جمعی سخن نگفته‌‌‌ام. 

با این وصف به نظر می‌‌‌رسد انتشار این خبر دروغ و ساختگی در قالب جنگ روانی اسراییل و آمریکا قابل تفسیر باشد. آنچه موجب تقویت این احتمال می‌‌‌شود این واقعیت است که ارسال‌‌‌کننده توئیت مزبور، نویسنده گزارش‌‌‌ها و مطالب متعدد جهت‌دار دیگر در رسانه‌‌های رژیم صهیونیستی و رسانه‌‌‌های غیرمستقلی نظیر رادیو فردا است و همین امر شائبه سفارشی بودن نشر چنین دروغ‌‌‌های هدفمندی را بیشتر می‌‌‌کند. 

این چند خط در گرماگرم تلاش‌‌‌های جاری اینجانب و همکارانم برای برگزاری نهمین دوره کنفرانس بین‌‌‌‌المللی صلح سوریه در آستانه، از باب ضرورت و جهت اطلاع و تنویر افکارعمومی قلمی و منتشر شد. والحمد لله اولا و اخیرا

حسین جابری انصاری 

عصر یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ 

آستانه، قزاقستان 

برجام حسین جابرانصاری حسین جابر انصاری جابری انصاری حسین جابری انصاری حسین جابری‌انصاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر