کد خبر: 622241 A

در صحن علنی مجلس مطرح شد؛

نماینده مردم کرمانشاه در صحن علنی گفت: مردم فکر می‌کنند علت تحقیق و تفحص از پالایشگاه نفت کرمانشاه پول‌های هنگفتی است که از مالک این پالایشگاه گرفته‌ایم.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا، سید قاسم جاسمی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس، در جریان نشست علنی امروز یکشنبه مجلس شورای اسلامی با استناد به اصل ۷۹ قانون اساسی، گفت: دو سال است فروش پالایشگاه نفت کرمانشاه می‌گذرد اما با وجود مکاتبات زیاد با وزارت نفت و سایر دستگاه‌های مسئول هیچ توجهی به نظرات موکل مردم کرمانشاه نمی شود.

 نماینده مردم کرمانشاه گفت: بیش از شش ماه است از مطرح شدن طرح تحقیق و تفحص از پالایشگاه نفت کرمانشاه در مجلس می‌گذرد. این درخواست در کمیسیون‌های اقتصادی و انرژی هم به تصویب رسید اما هیچ خبری از انجام کار نیست.

وی ادامه داد: مردم کرمانشاه فکر می‌کنند نماینده‌شان خفقان گرفته است، این همه توهین و تهمت برای کیست؟ مردم فکر می‌کنند پول‌های هنگفتی از مالک پالایشگاه گرفته شده که تحقیق و تفحص دنبال نمی‌شود.

جاسمی از کمیسیون‌های اقتصادی و انرژی خواست تا بیش از این دیر نشده هر چه زودتر تحقیق و تفحص از پالایشگاه نفت کرمانشاه را به صحن علنی مجلس ارجاع دهند تا تحقیق و تفحص وارد مرحله اجرایی شود.

صحن علنی کمیسیون اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر