کد خبر: 622139 A

حاجی‌بابایی در تذکری:

یک عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: قرار بود برجام برای جوانان اشتغال ایجاد کند، مشکل معیشت مردم را حل کند و اقتصاد کشور را رونق دهد اما حالا به هر دلیلی مرده است و رییس‌جمهور آمریکا نیز تیر خلاص را به آن زد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا، حمیدرضا حاجی بابایی در صحن علنی امروز یکشنبه مجلس شورای اسلامی  در تذکری خطاب به نمایندگان مجلس و دولت درخواست کرد: دولت و مجلس تلاش کنند از محل گرانی ارز و وضع نامناسب اقتصادی، متناسب‌سازی حقوق میلیون‌ها نفر از مردم را اجرایی کنند. در شأن مجلس و دولت نیست که افزایش حقوق‌ها را طوری تنظیم کنند که فردی که بیش از ۲۰ میلیون تومان حقوق می‌گیرد با افزایش شش درصدی بیش از یک میلیون تومان افزایش حقوق داشته باشد و فردی که حدود دو میلیون تومان حقوق می‌گیرد کمی بیشتر از ۲۰۰ هزار تومان حقوقش اضافه شود. مشکل اساسی امروز کشور این مسائل است.

این نماینده مجلس در تذکری دیگر، افزود: از همه مقامات کشور می‌خواهم جنازه برجام را هر چه زودتر دفن کنند تا بوی تعفن آن به محیط زیست آسیب نزند.

وی در پایان گفت: قرار بود برجام برای جوانان اشتغال ایجاد کند، مشکل معیشت مردم را حل کند و اقتصاد کشور را رونق دهد اما حالا به هر دلیلی مرده است و رییس‌جمهور آمریکا نیز تیر خلاص را به آن زد.

 

 

ارز اشتغال اقتصاد کشور رئیس جمهور آمریکا رییس جمهور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر