کد خبر: 618340 A

امیر حیدری:

فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: این نیرو در یک نهضت بزرگ و جهادی در سال جاری طرح بزرگ ساخت ۳۲ هزار واحد مسکونی سازمانی و هشت هزار واحد اداری، رفاهی، خدماتی، ورزشی و... در پادگان‌های نزاجا را اجرا خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ کیومرث حیدری در دومین همایش مهندسی دفاعی و پدافند غیر عامل که با حضور نمایندگان شرکت های انبوه سازان مسکن کشور در ستاد این نیرو برگزار شد، با بیان اینکه یک عرصه تلاش و سازندگی جدیدی در نیروی زمینی ارتش ایجاد شده است، گفت: نیروی زمینی به عنوان نیروی محوری در ارتش، متصف به صفت ولایی و ولایت محوری است، بر این اساس ما در این نیرو، تعهد الهی آرمانی کرده‌‌‌‌‌ایم که مطابق با منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) برنامه‌‌‌های خود را تنظیم کرده و در مقام اجرای منویات با بذل سر و جان حضور پیدا کنیم.

وی افزود: فرماندهی معظم کل قوا موضوع احداث این پروژه را بر ما به عنوان یک نهضت خدایی و جهاد بزرگ تکلیف فرمودند تا در زمینه تکمیل منازل سازمانی کارکنان نیروی زمینی برنامه ریزی کنیم و ما نیز امتثال امر کردیم. 

فرمانده نیروی زمینی ارتش به نمایندگان انبوه‌‌سازان مسکن حاضر در همایش اظهار داشت: ما در نظر داریم ۴۰ هزار واحد مسکونی سازمانی و واحدهای اداری، رفاهی، خدماتی، ورزشی و... در پادگان های این نیرو را احداث کنیم و این موضوع بسیار حائز اهمیت است. در این نهضت و مسیر جهادی ضمن خوش عهدی باید به استحکام سازه‌ها بیش از پیش اهمیت دهیم، چرا که ما برای کسانی این منازل را احداث می‌‌‌‌کنیم که جان خود را در کف دست قرار داده‌‌‌‌اند تا امنیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برقرار باشد.

سرتیپ کیومرث حیدری امیر کیومرث حیدری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر