کد خبر: 615089 A

جمال انصاری:

معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در دیدار با کارکنان سازمان تعزیرات حکومتی استان خراسان شمالی بر ضرورت همراهی و به روز بودن همکاران به دلیل نقش موثر این سازمان در سیاستگذاری احقاق شعار سال تاکید کرد.

به گزارش ایلنا، جمال انصاری در جمع کارکنان اداره کل تعزیرات حکومتی استان خراسان شمالی با تاکید بر توفیقات سازمان تعزیرات در سال ۹۶ گفت: ادامه این توفیقات و انجام ماموریت‌های سازمانی بدون همراهی نیروی انسانی در سراسر کشور محقق نمی‌شود و این مهم نیازمند همراهی تمامی همکاران و به روز بودن آنها در سال جاری هست چرا که بخش زیادی از سیاستگذاری تحقق شعار سال بر عهده سازمان تعزیرات هست.

وی با اشاره به اینکه تعهد متقابل سازمان و همکار راهگشای تحقق این ماموریت‌هاست، اظهار داشت: ما در سازمان تعزیرات حکومتی اختیارات بدون مرز نداریم و یک کارمند سازمان تعزیرات از جنس مردم جدا نیست و باید حرمت مردم را در کنار انجام وظایف ذاتی با رعایت اخلاق به خوبی انجام دهیم.

معاون وزیر دادگستری با بیان این مطلب که خط قرمز سازمان تعزیرات، رعایت حقوق مردم است، تصریح کرد: اختیار و انجام ماموریت‌های ما باید مبتنی بر رعایت اخلاق متعارف اجتماعی باشد.

در ادامه این دیدار همکاران اداره کل تعزیرات حکومتی خراسان شمالی به طرح مسائل و مشکلات موجود پرداختند و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی به سوالات آنان پاسخ گفت.

جمال انصاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر