کد خبر: 607909 A

دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران اسلامی با صدور پیامی خطاب به دبیرکل حزب توسعه ملی ایران اسلامی، درگذشت مرحوم جعفر افقهی را تسلیت گفت

به گزارش ایلنا، متن پیام علی شکوری‌راد به شرح زیر است: 

بنام خدا

جناب آقاى صادق نوروزى

دبیرکل محترم حزب توسعه ملى ایران اسلامی

اندوه بسیارى از شنیدن خبر درگذشت ناگهانى شخصیت بارز، یار صادق جنبش اصلاح‌‌طلبى و عضو برجسته حزب توسعه ملى مرحوم مغفور جعفر افقهى فریمانى پدید آمده و همه ما را فراگرفته است.

این مصیبت را به جنابعالى و اعضاء آن حزب، خانواده و بازماندگان آن مرحوم و ملت شریف ایران بخصوص اهالى حوزه انتخابیه فریمان که او افتخار نمایندگى آنها را در مجلس ششم داشت تسلیت مى‌گویم.

به یاد داریم هنگامى که شوراى نگهبان صلاحیت نماینده شایسته مردم فریمان، جناب آقاى سیدحسین قاضى زاده هاشمى را عبه ناروا رد کرد با معرفى او و رأى قاطع مردم مرحوم افقهى که معلمى ساده‌‌زیست، مردمى و موفق بود به نمایندگى مجلس برگزیده شد و در مجلس ششم در زمره وفادارترین نمایندگان به خواست و مطالبات اصلاح‌طلبانه ملت و مردم حوزه انتخابیه خود بود. 

هرچند تیغ بى‌مرام نظارت استصوابى برگرده او نیز فرود آمد و مانع تداوم خدمت او در جایگاه نمایندگى مجلس شد.

نام و یاد او را گرامى مى‌داریم و بر روان پاکش درود مى‌فرستیم. از خداوند متعال مى‌خواهم که او را مشمول رحمت بى‌کران خود گرداند و با اولیاء خویش محشور گرداند. همچنین براى شما، یاران و همراهان او در حزب توسعه ملى و جنبش اصلاح‌طلبى و خانواده معرز و مکرم او از خداوند متعال صبر و اجر مسألت دارم.

علی شکوری‌راد جعفر افقهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر