کد خبر: 607875 A

امیر موسوی در بازدید از مجتمع شهید صیاد شیرازی:

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران از بخش‌های بازسازی شده مجتمع شهید سپهبد علی صیاد شیرازی (خزرآباد ساری) بازدید و تعدادی از ساختمان‌ها ویلاهای نوساز این مجتمع را افتتاح کرد.

به گزارش ایلنا، امیر سرلشکر ستاد سیدعبدالرحیم موسوی در جمع کارکنان و دست‌‌‌اندرکاران این مجموعه فرهنگی رفاهی گفت: وقتی کارکنان به صورت یک تیم همدل و هماهنگ کار و تلاش کنند، اسباب رضایتمندی را فراهم می‌‌‌کند و هیچ چیز در مقابل اراده قوی و همت والا تاب مقاومت نخواهد داشت. خدمت در ارتش جمهوری اسلامی ایران، یک فرصت است. این فرصت‌‌ها، گاهی تکرار نشدنی است، مراقبت کنید که فرصت خدمت از دستتان نرود. 

وی ادامه داد: در زمان خدمت باید از فرصت‌ها بهره‌برداری کرد و این هنر شماست. فرصت خدمت، اندک است پس کار کنید کاری که ماندگار بماند. 

فرمانده کل ارتش افزود: مشاغل خدمتی به سرعت برق و باد می‌‌گذرد و من از ته دل بدان اعتقاد دارم که رفتنی است و فقط تلاش و ایثار فرماندهان و کارکنان پایور و وظیفه که کارشان را به نحو احسن، تمام و کمال انجام می‌‌‌دهند در پیش خداوند ماندگار است. 

موسوی اضافه کرد: عادت کنیم در همه کارها، شاگرد اول باشیم. در هر کاری که به ما واگذار می‌‌شود تمرین و مهارت کسب کنیم و در ناملایمات و شرایط سخت توقف نکنیم.

وی با اشاره به اهمیت نیت در انجام خدمت اظهار داشت: گاهی یک کار کوچک می‌‌تواند قلب بنده‌‌‌ای از بندگان خوب خدا را شاد کند. کارهای کوچک در نزد خدا گاهی خیلی با ارزش است که از آن غافل می‌‌شویم و فقط به کارهای بزرگ فکر می‌کنیم. از کارهای کوچک مورد رضای حق، غافل نگردیم. با این نگاه هیچ چیز همانند خدمت به مردم ارزش ندارد لذا تا فرصت‌‌‌ها از بین نرفته‌‌اند از آن استفاده کنیم و به این کارکنان خدوم ارتش خدمت کنیم. 

فرمانده کل ارتش یادآور شد: هر فعالیتی که در مسیر رفاه کارکنان و خانواده‌‌های این عزیزان صورت می‌‌پذیرد و موجب لبخند رضایت به لبان آنان می‌‌شود، ارزشمند بوده و جای تقدیر دارد.

 موسوی در این بازدید ضمن ارائه رهنمودهایی به مسئولان و کارکنان مجموعه فرهنگی رفاهی شهید سپهبد صیاد شیرازی خزرآباد مازندران از عملکرد آنان و رسیدگی به امور معیشتی و رفاهی کارکنان تشکر کرد.

لازم به ذکر است در بازسازی و گسترش این مجموعه فرهنگی رفاهی از مصالح، لوازم و تولیدات ایرانی استفاده شده است.

امیر سیدعبدالرحیم موسوی امیر موسوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر