کد خبر: 606834 A

با پیگیری یک گزارش انجام شد؛

مدیرعامل یک فروشگاه زنجیره‌ای معروف با پیگیری یک شکایت مردمی و بررسی‌های انجام گرفته برای ارائه توضیحات به تعزیرات حکومتی احضار شد.

به گزارش ایلنا، اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزرات حکومتی اعلام کرد: تعطیلات نوروز فرصتی است برای استراحت و تفریح هموطنان و در این میان ناخودآگاه نیاز به تهیه مایحتاج با قیمت و کیفیت مناسب در اولویت سبد خانوار قرار می‌گیرد.

در این میان عده‌ای از روی عدم آگاهی و عده‌ای به قصد سودجویی باعث تخلفات اقتصادی می‌شوند اما همراهی مردم و ارائه گزارش تخلفات و ورود به موقع دستگاه‌های نظارتی موجب آرامش‌خاطر مردم در خریدهایشان می‌شود.

تیم ویژه گشت مشترک تعزیرات حکومتی صبح امروز (دوشنبه ۶ فروردین ماه ۹۷) با دریافت یک شکایت مردمی در مورد گران‌فروشی پک محصولات عیدانه یک فروشگاه زنجیره‌ای به بررسی موضوع پرداخت.

بنابر بررسی‌های انجام شده فندق بوداده این پک کیفیت لازم را نداشت. مطابق قانون یک پک از محصول فوق با صورت جلسه بازرس سازمان صنعت، معدن و تجارت برای کارشناسی قیمت و کیفیت ضبط شد.

مدیرعامل این فروشگاه زنجیره‌ای برای رسیدگی به پرونده و صدور حکم به تعزیرات احضار شد.

امید شهرآبادی رییس شعبه این تیم ویژه گفت: در راستای صیانت از حقوق مصرف‌کنندگان و به‌منظور پیشگیری از وقوع یک تخلف، پرونده تشکیل شده برای این فروشگاه زنجیره‌ای معروف در اسرع وقت و خارج از ساعت اداری رسیدگی و در صورت احراز تخلف از ادامه آن جلوگیری خواهد شد.

سازمان تعزیرات حکومتی فروشگاه زنجیره‌ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر