کد خبر: 602841 A

سجادی به ایلنا خبر داد؛

دبیرکل جامعه اسلامی کارمندان گفت: از آنجایی که مردم به خصوص در شهرهای بزرگ به صورت فهرستی رای می‌دهند، جبهه پیروان خط امام و رهبری و همچنین احزاب اصولگرا و اصلاح‌طلب با توجه به شعبه‌های موجود در سراسر کشور تلاش‌ها و برنامه‌ریزی‌هایی در این زمینه انجام می‌‌دهند.

سیدکمال سجادی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، درباره آخرین وضعیت جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه کنگره این جبهه در زمان مقرر برگزار می‌شود به تشکیل کنگره‌ تشکل‌های عضو این جبهه اشاره کرد و گفت: طبق قانون جدید احزاب، تشکل‌های عضو جبهه پیروان از جمله جامعه اسلامی کارمندان و جمعیت پیروان زینب و همینطور جمعیت پیروان انقلاب اسلامی در آذرماه تشکیل شد و شورای مرکزی و دبیران کل آنها انتخاب شدند.

وی ادامه داد: خان‌محمدزاده به عنوان دبیر کل جامعه پیروان زینب و حبیب الله بوربور به عنوان دبیر کل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی انتخاب شدند.

دبیرکل جمعیت اسلامی کارمندان افزود: پس از تشکیل این کنگره‌ها و انتخاب شورای مرکزی و دبیرکل این تشکل‌ها، نتایج آن جهت تمدید مجوز به وزارت کشور ارسال شد.

وی با بیان اینکه تعدادی از احزاب اصلاح‌طلب هم همین رویه را دنبال کرده‌اند، به نقد و بررسی و پیشنهادات ارائه شده در خانه احزاب اشاره و عنوان کرد که بر اساس قانون جدید در راستای تشکیل کنگره‌ها عمل شده است.

سجادی با اشاره به عضویت جامعه اسلامی کارمندان در آی پک (اتحادیه احزاب آسیایی) از فعالیت و برنامه‌ریزی برای انتخابات بعدی مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: از آنجایی که مردم به خصوص در شهرهای بزرگ به صورت فهرستی رای می‌دهند، جبهه پیروان خط امام و رهبری و همچنین احزاب اصولگرا و اصلاح‌طلب با توجه به شعبه‌های موجود در سراسر کشور تلاش‌ها و برنامه‌ریزی‌هایی در این زمینه انجام می‌‌دهند.

جبهه پیروان خط امام و رهبری سید کمال سجادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر