کد خبر: 601628 A

دادستان عمومی و انقلاب قوچان:

دادستان قوچان خواستار چاره‌اندیشی و هم‌افزایی جدی و مناسب مسئولان اجرایی و توجه بیشتر دولت به منظور جلوگیری از روند تعطیلی واحدهای تولیدی و برخی کارخانجات این شهر شد و تاکید کرد: در مقام مدعی‌العموم و پیگیری حقوق عمومی مردم، تمام تلاش خود را به منظور جلوگیری از تعطیلی کارخانه خبوشان قوچان و حل و فصل مشکل کارگران آن انجام خواهیم داد.

به گزارش ایلنا، علی آذری، دادستان قوچان با اشاره به تعطیلی برخی کارخانجات این شهرستان در طول سال‌های گذشته از جمله مجتمع دوچرخه‌‌‌سازی و کارخانه کاشی به مشکلات واحد تولیدی خبوشان واحتمال تعطیلی آن نیز اشاره کرد و گفت: حدود ۲۵۰ نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم در این شرکت مشغول به کار هستند و تمام تلاش ما بر این است که  این کارگران شریف که بعضا عمرشان را در این کارخانه گذاشته‌‌‌اند از کار بیکار نشوند.

وی افزود: در این زمینه جلساتی هم با مسئولان ذی‌ربط برگزار کرده و خواهیم کرد.

دادستان قوچان تاکید کرد: با وجود پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های فراوانی که در قوچان وجود دارد اما وضعیت اقتصادی خوبی در این شهر حاکم نیست و کارخانه‌های اصلی این شهرستان هم به مشکل برخورده است.  

آذری افزود: تمام تلاش ما جلوگیری از تعطیلی کارخانه خبوشان است و در این زمینه از مسئولان اجرایی شهرستان و دیگر سطوح اجرایی می‌خواهیم مجدانه و دلسوزانه پیگیر باشند و دست در دست هم به وظیفه خود عمل کنند.

وی اضافه کرد: در روند برنامه‌های توسعه‌‌‌ای کشور و با توجه به ظرفیت‌های فراوان این شهرستان در حوزه‌های مختلف، امیدواریم شاهد توجه جدی‌تری در زمینه اختصاص طرح‌ها و پروژه های تولیدی و اقتصادی به این منطقه باشیم و قطعا  دستگاه قضایی نیز در چارچوب سیاست کلی خود از سرمایه گذاری مناسب و قانونی در تمام مناطق از جمله در این بخش حمایت خواهد کرد.

دادستان قوچان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر