کد خبر: 599586 A

در جمع خبرنگاران مطرح شد؛

دادستان تهران آخرین اقدامات قضایی در مورد پرونده خیابان گلستان هفتم را تشریح کرد و گفت: رانندگان خودروی‌های سمند و پراید که همچون راننده اتوبوس به سمت ماموران حمله‌ور شده دستگیر شده‌اند.راننده سمند اعتراف کرده افرادی از جمله به احتمال زیاد، بسیجی امید خسروی را، با خودرو مجروح کرده است.

به گزارش ایلنا، عباس جعفری دولت آبادی عصر روز جمعه با حضور در بیمارستان بقیه‌اله از بسیجی «امید خسروی» مجروح حادثه خیابان پاسداران تهران عیادت کرد.

وی ضمن گفت‌وگوی صمیمانه با امید خسروی و آروزی سلامتی برای وی، به خانواده این بسیجی قول مساعد داد که پرونده عاملان این خیانت با سرعت، دقت و قاطعیت مورد رسیدگی قرار گیرد.

سرپرست دادسرای جنایی دادستان تهران را در عیادت از امید خسروی همراهی می‌کرد.

جعفری دولت آبادی در حاشیه ملاقات با بسیجی امید خسروی با حضور در جمع خبرنگاران ضمن آرزوی سلامتی برای مجروحان این حادثه اظهار کرد: در پی وقوع اقدامات مجرمانه در خیابان پاسداران تهران و شهادت و مجروح شدن تعدادی از نیروهای انتظامی و بسیجی، مطلع شدیم یکی از بسیجیان به شدت مجروح شده بود. لذا وظیفه خود می‌دانستیم به همراه سرپرست دادسری جنایی از وی عیادت کنیم.

وی تاکید کرد که با عوامل ناامنی‌های اخیر برخورد جدی خواهد شد و از اهالی منطقه پاسداران خواست در صورت داشتن اطلاعات از عوامل مرتبط با آشوب‌های اخیر، آن را در اختیار پلیس و یا دادستانی تهران قرار دهند.

دادستان تهران با اعلام این‌که رانندگان خودروی‌های سمند و پراید دستگیر شده‌اند به اعتراف راننده سمند در رابطه با ارتکاب جرم اشاره کرد و گفت: تحقیقات زیادی از وی صورت گرفته و پذیرفته است که به افرادی از جمله به احتمال زیاد، بسیجی امید خسروی را، با خودرو مجروح کرده است.

جعفری دولت آبادی اعلام کرد: راننده  پرایدی که همچون اتوبوس و خودروی سمند اقدام مشابه کرده بود نیز شناسایی شده است.

وی هم‌چنین از شناسایی مالک اتوبوس و آغاز تحقیقات در این مورد خبر داد.

دادستان تهرام با خاطرنشان کردن این موضوع که امنیت شهروندان و حفظ جان آنها وظیفه دستگاه‌های حاکمیتی است، به همه شهروندان اطمینان خاطر داد که دادستانی تهران در این زمینه هیچگونه مسامحه ای نخواهد کرد، افزود: با همکاری پلیس و نهادهای امنیتی و تلاش شبانه روزی ، عوامل این جنایت را شناسایی و به سزای عملشان خواهند رساند.

انتهای پیام/
عباس جعفری دولت‌آبادی دراویش گنابادی گلستان هفتم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر