کد خبر: 595891 A

سخنگوی وزارت کشور:

سخنگوی وزارت کشور از دستور وزیر کشور به تمامی فرمانداران بر لزوم سکونت در محل خدمت خود پیرو تاکید رئیس‌‌‌جمهور خبر داد و تاکید کر: فرماندارانی که در محل خدمت خود سکونت نداشته باشند، برکنار می شوند.

به گزارش ایلنا، سید سلمان سامانی، سخنگوی وزارت کشور از برگزاری نخستین همایش فرمانداران دولت دوازدهم در اسفندماه خبر داد و گفت: این همایش به منظور تشریح برنامه‌‌‌ها، سیاست‌‌ها و اولویت‌‌های دولت در سال ٩٧ در عرصه‌‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادى، امنیتى و عمرانى در محل وزارت کشور برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: تحقق سیاست‌هاى اقتصاد مقاومتى، منشور حقوق شهروندى و تکریم ارباب رجوع، ارتقای نشاط سیاسى، تکمیل پروژه‌‌‌های نیمه‌‌تمام، جذب سرمایه و ایجاد اشتغال از مهمترین برنامه‌‌هایی است که باید فرمانداران پیگیری و دنبال کنند.

سخنگوی وزارت کشور از دستور وزیر کشور به تمامی فرمانداران بر لزوم سکونت در محل خدمت خود پیرو تاکید رئیس‌‌‌جمهور خبر داد و اظهار داشت: فرماندارانی که در محل خدمت خود سکونت نداشته باشند، برکنار می‌‌شوند.

سامانی افزود: در این خصوص به نهادهای نظارتی وزارت کشور ماموریت داده شد که بر تحقق این امر نظارت داشته باشند.

وی بر حمایت وزارت کشور از برگزاری نمایشگاه‌‌های بهاره با توجه به نزدیکی به ایام نوروز تاکید و تصریح کرد: براساس تاکید وزیر کشور بر تسهیل روند خرید مردم در ایام نوروز قرار شد نمایشگاه‌‌‌‌‌های بهاره در سراسر کشور دایر شود.

سخنگوی وزارت کشور یادآور شد: پیرو دستور وزیر کشور به سازمان امور اجتماعی کشور مقرر شد برنامه‌ریزی‌‌های لازم به منظور برگزاری نخستین همایش دستاوردهای مقابله با آسیب‌‌های اجتماعی در سال ٩٧ انجام شود تا دستگاه‌های مرتبط دستاوردها و عملکرد خود را ارائه و از سازمان‌‌های مردم‌‌نهاد فعال و برتر در این حوزه تقدیر به عمل آید.

وزارت کشور سیدسلمان سامانی سید سلمان سامانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر