کد خبر: 593384 A

حجت‌الاسلام خدری:

نماینده مردم بوشهر گفت:‌ در دو بحران زلزله کرمانشاه و بارش برف در اکثر شهرهای کشور، بحران مدیریت پررنگ‌تر از مدیریت بحران بود لذا هیات دولت باید با همت بیشتری برای ساماندهی امور اقدام کند.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۲۴ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: درخت تنومند انقلاب اسلامی ۴۰ ساله شده است اما خالقان این انقلاب آنچنان که باید از ثمراتش بهره نبرده اند و مردم به سختی روزگار می‌گذرانند در حالی که این مردم با تمام پایمردی در دفاع از ارزش‌های ملی ایستاده‌اند لذا باید توجه بیشتری به آنها کرد.  

نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور با بیان اینکه همت به کار بندید و مردانه به میدان آمده و دین خود را به مردم ادا کنید، افزود: مبادا روزی در جمهوری اسلامی این مهم که ما مدیون مردم هستیم، فراموش شود لذا شاید بد نباشد در ۴۰ سالگی انقلاب یک بار دیگر امیدها و آرزوهای مردم را با صدای بلند برای خود بخوانیم و به فکر دردها و معیشت آن ها باشیم.

وی در تذکری خطاب به وزیر راه و شهرسازی در خصوص پرواز بوشهر به تهران و بالعکس توضیح داد: این پروازها در چند روز اخیر با تاخیر بسیار روبه رو بوده و با وجود آنکه اکثر بلیت‌ها چارتر است با قیمت‌های سرسام آور، بدون هیچ نظارتی تا سقف ۷۰۰ هزار تومان به مردم فروخته می شود لذا باید جلوی این گران فروشی را گرفت.

عضو کمیسیون انرژی مجلس در خصوص دو بحران زلزله کرمانشاه و بارش برف در اکثر شهرهای کشور گفت: در پی این دو اتفاق بحران مدیریت پررنگ‌تر از مدیریت بحران بود لذا هیات دولت باید با همت بیشتری برای ساماندهی امور اقدام کند.

مدیریت بحران عبدالحمید خدری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر