کد خبر: 568003 A

دادستان مرکز مازندران خبر داد:

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران از دستگیری پنج نفر از متجاوزین به عرصه منابع طبیعی و بیت المال در جاده جنگلی شهرستان عباس آباد به کلاردشت و تیاس خبر داد.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام جعفری گفت: طبق گزارش منابع طبیعی شهرستان عباس آباد در آبان ماه امسال، مبنی برقطع درختان در جاده جنگلی عباس آباد به کلاردشت و تیاس، دستور قضایی در خصوص شناسایی عوامل اصلی آن از سوی دادستان عباس آباد صادر شد

دبیر شورای حفظ حقوق بیت المال استان مازندران افزود: با توجه به اهمیت موضوع و ضرورت شناسایی عوامل اصلی، دستور قضایی در این خصوص صادر و هماهنگی لازم با مراجع ذیربط برای همکاری جدی با استفاده از عوامل انتظامی وحفاظت اداره کل منابع طبیعی نوشهر انجام شده که در این راستا مقدار دو تُن چوب قاچاق کشف شد.

حجت الاسلام جعفری تاکید کرد: با تحقیقات و شناسایی به عمل آمده پنج نفر از متهمین در این رابطه دستگیر و به اتهام  مشارکت در تخریب تاسیسات دولتی با صدورقرار قانونی روانه زندان شدند.

وی خاطرنشان کرد: به دلیل اهمیت موضوع پرونده به صورت خارج از نوبت و با دقت فراوان در حال رسیدگی است.

این مقام قضایی همچنین به کسانی که اقدام به تخریب جنگل، قاچاق محصولات جنگلی و همچنین تضییع حقوق بیت المال می کنند؛ هشدار داد دستگاه قضایی استان مازندران همانند گذشته با حساسیت و بصورت فوق العاده نظارت لازم را در این خصوص خواهد داشت و با متجاوزین به عرصه منابع طبیعی و بیت المال به شدت،برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.

دادستان مازندران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر