کد خبر: 562092 A

سردار رشید:

فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء (ص) تاکید کرد: درباره مبانی و شاکله موجودیت و قدرت دفاعی ایران با هیچ کس مذاکره و معامله نخواهیم کرد.

به گزارش ایلنا، سردار سرلشکر پاسدار غلامعلی رشید فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء(ص) به همراه معاونین این قرارگاه و معاونان ستاد کل نیروهای مسلح در بازدید از قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) آمادگی قدرت پدافندی کشور در برابر تهدید متجاوزین را مورد ارزیابی قرار داد.

وی در این بازدید با اشاره به تهدیدات و جنگ آینده اظهار داشت: حمله صدام به ایران در شهریور ماه 1359 با تمرکز بر ضعف‌ها و آسیب‌های ایران انجام گرفت و رژیم بعثی هزینه اشتباه در محاسبات را با شکست در حمله ایران پرداخت.

فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء (ص) افزود: هم اکنون شکل‌گیری ائتلاف عربی - صهیونیستی - آمریکایی علیه جمهوری اسلامی ایران به دلیل قدرت و توانمندی ما و حمایت از جبهه مقاومت است.

رشید تاکید کرد: نیروهای مسلح در چارچوب تدابیر و فرماندهی معظم کل قوا و دکترین نظامی برآمده از آن، همواره خطر حمله دشمن را جدی ارزیابی کرده و برای هرگونه وضعیت احتمالی، آمادگی دفاعی و قدرت بازدارندگی و تهاجمی خویش را افزایش خواهند داد.

وی با تبیین تجربیات جمهوری اسلامی ایران در مواجهه با تهدیدات در طول سالیان گذشته تصریح کرد: تجربه ما طی چهار دهه گذشته ناظر  بر این معنا است که تضمین موجودیت، ثبات سیاسی و دستیابی به صلح، تنها با تکیه بر قدرت است که حاصل اعتماد و توکل بر خداوند، برخورداری از حمایت مردم شریف ایران و رهبری داهیانه فرماندهی معظم کل قوا است.

رشید در پایان خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران درباره آنچه که مبانی و شاکله موجودیت و قدرت دفاعی کشور و همچنین حمایت از مظلومین را ایجاد کرده، با هیچ کس مذاکره و معامله نخواهد کرد.

سردار غلامعلی رشید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر