کد خبر: 562073 A

در پیامی؛

فرمانده کل ارتش در پیامی آزادسازی بوکمال و نابودی کامل گروهک تروریستی تکفیری داعش را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، ملت بزرگ ایران، دولت، نیروهای مسلح، دولت و ملت شریف عراق و سوریه تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، متن کامل پیام امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ان الذین آمنوا والذین هاجروا وجاهدوا فی سبیل الله اولئک یرجون رحمت الله والله غفور رحیم. (بقره، ۲۱۸)

تحقق وعده‌های الهی وقدرت اسلام عزیز در مبارزه با کفر جهانی این بار با پیروزی تاریخ‌ساز جبهه مقاومت اسلامی بر فتنه تروریسم تکفیری و فتح بزرگ دلیرمردان مقاومت در پایان دادن به سیطره شجره خبیثه داعش رقم خورد و خط بطلانی بر همه جنایت‌های هولناک و تأسف‌برانگیز نظام ظلم وستم کشید.

سال‌ها تلاش ومجاهدت مردان مبارز ومجاهدان گمنامی که دانش آموخته مکتب اسلام واهل بیت علیهم السلام بودند، باعث به ثمر رسیدن این پیروزی بزرگ وپایین کشیدن پرچم کفر گردید و ندای حقانیت اسلام عزیز را به گوش همه آزادیخواهان جهان رساند.

اگرچه مدیریت و هدایت این جنایات هولناک از سوی آمریکای جنایتکار، رژیم غاصب صهیونیستی وحامیان آنان در منطقه صورت می گرفت، اما درایت و هوشمندی فرماندهی معظم کل قوا و مرجعیت مسلمین، وحدت و همدلی دولت، ملت، نیروهای مسلح ایران وهمت سربازان غیرتمند مسلمان از کشورهای سوریه، عراق، افغانستان و پاکستان، همه آن توطئه های شوم را نقش بر آب کرد و با اعتقاد راسخ وایمان قلبی خود وبا گذشتن از سر باعث سربلندی اسلام شدند و با دفاع جانانه از حریم آل الله علیهم السلام، چهره خبیث دشمن را نمایان ساختند و هیمنه پوشالین آن مزدوران را فروپاشیدند.

خدای بزرگ را برای این پیروزی بزرگ شکر گزاریم و ضمن تبریک به فرماندهی معظم کل قوا «مدظله العالی» و ملت شریف ایران اسلامی، دولت، نیروهای مسلح و همه مسلمانان جهان به ویژه مردم غیرتمند سوریه و عراق، از تلاش‌های مجدانه برادر ارجمند سردار رشید اسلام سرلشکر حاج قاسم سلیمانی وهمه مجاهدان این راه ارزشمند صمیمانه قدردانی کرده و به ارواح پاک و مطهر شهیدان عزیزی که در اوج گمنامی برای دفاع از حریم آل‌الله جان خویش را تقدیم کردند درود می‌فرستیم.

ارتش جمهوری اسلامی ایران اعلام می‌دارد که جوانان غیور و ولایتمدار ارتش همچنان تحت رهبری‌های داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی نسبت به طراحی دیگر توطئه‌های دشمنان هوشیار و همواره برای دفاع از مرزهای جغرافیایی و اعتقادی ایران عزیز همچون گذشته تا پای جان ایستادگی کرده و در کنار سایر همرزمان خود در نیروهای مسلح آماده جانفشانی برای دفاع می‌باشند.

امیر سیدعبدالرحیم موسوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر