کد خبر: 561982 A

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد؛

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: تصمیم داریم بخشی از بودجه اشتغال کشور را به مناطق آسیب‌دیده زلزله اختصاص دهیم امشب جلسه شورای عالی اشتغال برگزار می‌شود و تصمیم‌گیری در این مورد را اعلام خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پرواز تهران - کرمانشاه با مجروحان زلزله گفت‌وگو کرد.

علی ربیعی درباره اقدامات وزارت کار ، تعاون و رفاه اجتماعی در مناطق آسیب دیده گفت: برای گروه‌هایی که از نظر روانی در فشار بودند حدود ۱۰۰ نفر در منطقه نیرو داریم که اوضاع را سروسامان بدهند و قصد داریم کودکان و سالمندانی که در این زلزله آسیب دیده‌اند را ساماندهی کنیم.

وی خاطرنشان کرد: تعداد زیادی از هم وطنان‌مان معلول و قطع نخاع شده‌اند که در حال حاضر کانکس‌هایی  را برای توانبخشی آنها در نظر گرفتیم که بعدها آنها رابه مرکز توانبخشی تبدیل خواهیم کرد .

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: همچنین دو درمانگاه برای این منطقه آسیب‌دیده در نظر گرفته شده که ظرف کمتر از دو سال آنها را خواهیم ساخت.

ربیعی اظهار داشت: تصمیم داریم بخشی از بودجه اشتغال کشور را به مناطق آسیب‌دیده اختصاص دهیم امشب جلسه شورای عالی اشتغال برگزار می‌شود و تصمیم گیری در این مورد را اعلام خواهیم کرد.

ربیعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر