کد خبر: 561766 A

در نامه‌ای؛

۱۸۲ نفر از نمایندگان مجلس در نامه‌ای خطاب به مقام معظم رهبری، پیروزی رزمندگان اسلام بر داعش را تبریک گفتند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در پی فتح بوکمال و اعلام پایان داعش در سوریه، در نامه‌ای خطاب به مقام معظم رهبری این پیروزی بزرگ را تبریک گفتند.

در متن این نامه که به امضای ۱۸۲ نفر از نمایندگان مجلس رسیده، آمده است:

رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، ولی‌امر مسلمین حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای

سلام‌ علیکم

پیروزی غرورآفرین فرزندان اسلام و جبهه نور در مقابل ظلمت،‌ بر حضرت عالی، رزمندگان و حماسه‌سازان جبهه اسلام ناب محمدی، خانواده‌های معزز شهدای مدافع حرم، مردم انقلابی، حق‌طلب و مجاهد ایران اسلامی، عراق، سوریه و لبنان و همه حامیان خط و جبهه مقاومت و عموم مردم مسلمان و سایر ملل جهان تبریک و تهنیت باد.

بی‌شک این پیروزی، صرفا غلبه بر جنایتکاران از خدا بی‌خبر،‌ منحرف و خون‌آشام داعشی، تکفیری و تروریستی نبود بلکه غلبه جبهه حق‌طلبی و مقاومت در مقابل جبهه استکبار جهانی، نظام سلطه و همه حامیان و دست‌نشاندگان بین‌المللی و منطقه‌ای آنان بود.

مستکبرین و سلطه‌طلبان و استثمارگران که منافع نامشروع خویش را بر ایجاد درگیری و بی‌ثباتی هدایت شده در جهان و به ویژه در کشورهای اسلامی و منطقه‌ای می‌دانند و با شکست در جبهه جنگ تمدن‌ها و لشکرکشی‌های گسترده مانند جنگ تحمیلی هشت ساله ایران، راه‌اندازی جنگ‌های ویرانگر افغانستان،‌ عراق، لبنان و یمن،‌ راهبرد شیطانی جنگ درون تمدنی و جنگ نیابتی را با بکارگیری منحرفین و نیروهای پرورش یافته مکتب اسلام،‌ آمریکایی و مکتب جعلی و ارتدادی وهابیت و سلفیت راه‌اندازی کردند و محور صهیونیستی و سعودی را در سازماندهی،‌ هدایت و حمایت و پشتیبانی گسترده آشکار و نهان آنها مکلف و فعال نمودند،‌ امروز طعم تلخ شکست فضاحت‌بار را چشیده و لعنت و نفرین خدا و رسول مومنین را به جان خریده‌اند.

جا دارد مراتب تشکر صمیمانه خود را از حماسه‌سازان،‌ مدافعان و رزمندگان عراقی، سوری، ایرانی، لبنانی،‌ پاکستانی، افغانستانی و همه دلدادگان و تربیت‌یافتگان مکتب اسلام ناب محمدی و درس‌آموختگان مکتب اهل بیت و شهادت از اقصی‌نقاط جهان که در این جنگ نابرابر در مقابل همه نظام سلطه،‌ نه تنها رویای ولیده‌های شیطانی آمریکا،‌ سعودی و صهیونیسم بین‌المللی را مبنی بر حاکمیت بر بلاد اسلامی بی‌تعبیر و بر باد دادند بلکه آنان را نابود کردند به‌ویژه سردار رشید اسلام و دفاع مقدس و سرباز مخلص و شجاع جنابعالی حاج قاسم سلیمانی اعلام نماییم.

امروز بر کسی پوشیده نیست که اگر این مجاهدت‌ها،‌ ایثارگری‌های،‌ شهادت‌ها و رشادت‌ها نبود باید ملت ما در شهرهای مختلف میهن عزیز اسلامی و ام‌القرای جهان اسلام با متجاوزین و مزدوران نظام سلطه و تروریست‌های تکفیری و داعشی می‌جنگید.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک این پیروزی بزرگ یک بار دیگر در حفظ هوشیاری، وحدت و آمادگی مقابله با هر گونه تجاوز و اقدام مشابه بر تبعیت محض آن امام عزیز و رهبر فرزانه تاکید می‌ورزیم.

سایه پربرکت جنابعالی مستدام باد.

رهبر انقلاب نشست علنی مجلس پایان داعش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر