کد خبر: 552102 A

جلسه رسیدگی به اتهامات یکی از اعضای شورای شهر و تعدادی دیگر از متهمان در مشهد،صبح امروز به صورت علنی برگزار شد.

به گزارش ایلنا، جلسه رسیدگی به اتهامات یکی از اعضای شورای شهر و تعدادی دیگر از متهمان در مشهد ،صبح امروز به صورت علنی برگزار شد.

بر پایه همین گزارش اولین جلسه رسیدگی به اتهامات یکی از اعضای شورای شهر ، به همراه تعدادی دیگر از متهمان ، در شعبه ۱۳۲ دادگاه کیفری دو مشهد و به ریاست قاضی باخدا و به صورت علنی در مجتمع قضایی امام خمینی (ره) برگزار شد.

در این جلسه که با حضور متهمین و وکلای آن ها و تعدادی از دانشجویان ،شهروندان محترم و اصحاب رسانه و مطبوعات برگزار شد ؛ قاضی باخدا پس از اعلام رسمیت جلسه و اعلام تذکرات قانونی و اخلاقی لازم از نماینده دادستان خواست که به قرائت کیفرخواست تنظیمی بپردازد. پس از قرائت کیفرخواست توسط نماینده دادستان عمومی و انقلاب مشهد برای هفت متهم پرونده ، متهمین حاضر در جلسه به دفاع از خود در خصوص اتهامات مختلف از جمله ارتکاب فعل حرام، شرب خمر،اعمال نفوذ بر خلاف حق و مقررات قانونی، تحصیل مال نامشروع ، ارتشاء ، شروع به ارتشاء ، تصدی بیش از یک شغل ، انتشار عکس های مستهجن ، روابط نامشروع و سایر اتهامات منتسبه پرداختند. در این جلسه همچنین وکلای مدافع متهمان ، ضمن ارائه لوایح دفاعیه ؛ توضیحات و دفاعیات مورد نظر را به محضر دادگاه ارائه نمودند.

گفتنی است اولین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان ، خانمها (آ- الف)، (ز- پ )،(ت – ص )،( الف - ر )،( س – م ) و آقایان (م – د ) و (الف – ش ) با یک ساعت تاخیر به دلیل عدم حضور دو تن از متهمان پرونده در ساعت ۱۰صبح آغاز و در ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه به پایان رسید . همچنین جلسه آتی رسیدگی به اتهامات افراد مذکور بنا به در خواست وکلای متهمین به صورت علنی برگزار خواهد شد.

دادگاه علنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر