کد خبر: 530040 A

نماینده مردم تهران درباره حاشیه‌سازی برخی رسانه در مورد حضور کوتاه مدتش در مراسم تودیع و معارفه وزیر صنعت معدن و تجارت توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش ایلنا، پس از آنکه برخی کانال‌های تلگرامی مدعی شدند سهیلا جلودارزاده بخاطر اینکه در ردیف اول مراسم تودیع و معارفه وزیر صنعت و معدن جایی برای نشستن پیدا نکرد، مراسم را ترک کرد، در کانال تلگرامی خود نوشت:

بسمه تعالی

امشب از طریق یک تماس تلفنی مطلع شدم برخی کانال‌های تلگرامی مدعی شده اند که بنده بخاطر اینکه در ردیف اول مراسم تودیع و معارفه وزیر صنعت و معدن جایی برای نشستن پیدا نکردم، مراسم را ترک کرده ام!

از این برداشت معدود دست اندرکاران رسانه متعجب شدم.

واقعیت اینست که بدلیل آنکه سالها مشاور آقای مهندس نعمت زاده در وزارت صمت بودم رسم اخلاق آن بود که در مراسم تکریم ایشان شرکت داشته باشم.

لکن بدلیل آنکه میبایست سریعا جهت شرکت در جلسه علنی به صحن مجلس بازمیگشتم دقایقی کوتاه در مراسم تودیع ایشان و معارفه برادر گرامی جناب آقای دکتر شریعتمداری شرکت و علیرغم اصرار همکاران سابق جهت حضور تا پایان مراسم بدلیل فوق الذکر بلافاصله به مجلس بازگشتم. همین و دیگر هیچ!

یادمان باشد کارگران فقط برای اقامه نماز دنبال جایگاهی در صف اول میگردند. امیدوارم قضاوتهای همه ما مطابق واقعیات باشد نه تصورات.

 

سهیلا جلودارزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر