کد خبر: 530003 A

پارسایی به ایلنا خبر داد؛

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی از ارائه گزارشی درباره عملکرد این فراکسیون و بررسی نقاط ضعف و قوت آن در جلسه مجمع عمومی فراکسیون امید خبر داد.

بهرام پارسایی در  گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، با اشاره به برگزاری مجمع عمومی این فراکسیون و انتخاب رییس و اعضای هیات رییسه جدید فراکسیون، اعلام کرد: جلسه مجمع عمومی فراکسیون امید عصر امروز با دستور کار انتخاب هیات رئیسه برگزار شد. بنابر اساسنامه هر سال یک بار انتخابات هیات رئیسه برگزار می‌شود.

وی گفت: در این جلسه نیز راجع به فعالیت یک سال گذشته فراکسیون گزارشی ارائه شد و همچنین عملکرد فراکسیون و هیات رئیسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و اعضا برای پیشبرد بهتر اهداف و برنامه‌های فراکسیون اظهاراتی را مطرح کردند.

نماینده اصلاح‌طلب مردم شیراز در مجلس عنوان کرد:  در این جلسه عارف به اتفاق آرا به عنوان رئیس و هشت نفر به عنوان اعضای هیئت رئیسه انتخاب شدند. ارکان هیئت رئیسه نیز در جلسه فردا صبح انتخاب خواهد شد.

پارسایی اضافه کرد:‌ در جلسه امروز نقاط ضعف و قوت فراکسیون مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تقاضای اعضا این است که لیست اعضای فراکسیون منتشر شود؛ چراکه این امر می‌تواند خیلی از مباحث را روشن کند.

سخنگوی فراکسیون امید اضافه کرد: از همه اعضای فراکسیون به خاطر فعالیت‌شان در سال اول قدردانی می‌کنم و امیدوارم در سال دوم بتوانیم با تجربه سال قبل و با برنامه‌ای منسجم کار را پیش ببریم.

وی گفت: یکی از برنامه‌های ما فعال شدن کمیته‌ها است و اینکه هر کمیته در طول سال چند طرح به صحن علنی می‌آورد.

پارسایی تصریح کرد: همچنین ممکن است تغییراتی در کمیته‌ها انجام شود تا با برنامه‌تر وعده‌هایی که به مردم داده شده را در مدت باقی مانده محقق کنیم.

فراکسیون امید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر