کد خبر: 528483 A

رییس پلیس فتای پلیس مبارزه با مواد مخدر :

رییس پلیس فتای پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت: امروزه به علت فراگیر شدن فضای مجازی،اجتماع و بویژه خانواده ها آسیب پذیر شده اند.

 به گزارش ایلنا، سرهنگ شرافت رییس پلیس فتای پلیس مبارزه با مواد مخدر  در جلسه آگاه سازی آسیب‌ها و چالشهای فضای مجازی که با حضور کارکنان و دانشجویان  دانشگاه هوایی شهید ستاری در سالن اجتماعات این یگان برگزار شد گفت: در حال حاضر حیات بدون استفاده از تکنولوژی امکان پذیر نیست.

وی افزود: در سال های اخیر شبکه های اجتماعی در بستر اینترنت به شدت گسترش یافته که به دلیل عدم اشراف اجتماع و به ویژه نسل جوان به آسیب‌ها و چالش‌های این فضا، مشکلات و نگرانی‌های زیادی را بوجود آورده است.

سرهنگ شرافت در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به معاملات و کسب و کارهای اینترنتی اظهار داشت: گروه‌ها و افراد معاند و سودجو با هدف کسب منافع و همچنین نابود کردن نسل جوان اقدام به فروش مواد مخدر در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی می‌کنند که هشدار جدی و زنگ خطری برای اجتماع و جوانان است.

وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه امروز استعمار جهانی با هدف نابودی و به چالش کشیدن کشورهای مسلمان و به ویژه کشور ما تلاش ها و سرمایه گذاری های فراوانی انجام می‌دهد، تمامی مسئولین و مردم را به یادگیری، آموزش و استفاده از فرهنگ استفاده از فضای مجازی دعوت کرد.

رییس پلیس فتای پلیس مبارزه با مواد مخدر در پایان راه حل مقابله با مشکلاتی که درحال حاضر مسبب آن شبکه‌های مجازی هست را پایبندی به آموزه‌های دینی و ترویج فرهنگ اسلامی ایرانی دانست.

 

  

 

سرهنگ شرافت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر