کد خبر: 528366 A

سرلشکر صفوی:

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا تصریح کرد: ارتش مکتبی ایران به عنوان یک نیروی متمایز نسبت به ارتش های کلاسیک جهان شناخته می شود که به اتفاق سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران مکمل قدرت بازدارندگیی موثر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش ایلنا، سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی  طی پیام های جداگانه ای انتصاب امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی را به سمت فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران و انتصاب امیر سرلشکر عطاء الله صالحی را به سمت جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تبریک گفت.

در این پیام ها خطاب به فرمانده  کل ارتش جمهوری اسلامی ایران آمده است:

ارتش مکتبی ایران به عنوان یک نیروی متمایز نسبت به ارتش های کلاسیک جهان شناخته می شود که به اتفاق سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران مکمل قدرت بازدارندگی موثر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

در این پیام با تبریک انتصاب سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی به سمت فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران ،آمده است:

تعهد و شایستگی شما و هم چنین تجربه مدیریت در سطوح مختلف ارتش جمهوری اسلامی ایران و تلاشها و مجاهدتها ی دوران دفاع مقدس و برخورداری از دانش روز دستمایه ای است که موفقیت جنابعالی را در سنگر فرا روی نوید می دهد.

همچنین در پیام جداگانه ای خطاب به امیر سرلشکر عطاء الله صالحی ، جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح بیان شده است:

انتصاب جنابعالی به عنوان جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از سوی فرماندهی معظم کل قوا را تبریک و تهنیت عرض می نمایم ، بدون تردید تجربیات جنابعالی در سطوح مختلف فرماندهی ارتش جمهوری اسلامی ایران و دوازه سال فرماندهی موفق این نهاد انقلابی در کنار سوابق مبارزاتی و انقلابی پیش از انقلاب و همچنین تلاشها و مجاهدت‌های دوران نورانی دفاع مقدس بهترین ذخیره و دستمایه‌ای است که در سمت جدید راهنما خواهد بود.

سرلشکر صفوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر