خبرگزاری کار ایران

تذکر سلحشوری درباره وضعیت سلامتی محصوران در صحن مجلس

asdasd
کد خبر : ۵۲۶۹۱۴

رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در تذکری با اشاره به وضعیت سلامتی نگران‌کننده محصوران گفت: نظام جمهوری اسلامی در سایه رهبری مقام معظم رهبری دارای چنان اقتداری است که به راحتی می‌تواند گره از این مشکل نیز بگشاید.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا، پروانه سلحشوری در جریان نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری با اشاره به موضوع اعتصاب غذای حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی کروبی و ادامه حصر اعلام کرد: ابتدا از وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به‌دلیل انتصاب خانم چنگیز به‌سرپرستی دانشگاه اصفهان تشکر می‌کنم.

او در تذکری به وزرای اطلاعات و کشور در جهت رسیدگی به وضعیت محصوران گفت: بیش از شش سال و نیم از حصر محصوران می‌گذرد و آقای کروبی این روزها در وضعیت بغرنجی به‌سر می‌برد و وضعیت سلامتی مهندس موسوی و خانم زهرا رهنورد نیز بسیار نگران‌کننده است.

نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: متاسفانه کار تا به آن‌جا پیش رفته که شیخ مهدی کروبی برای این‌که دادگاه عادلانه‌ای برایش برگزار شود، مجبور به اعتصاب غذا شده است و خوشبختانه با توجه مسئولان نظام و برآورده شدن شرط ایشان مبنی بر بیرون رفتن زندان‌بانان از داخل منزل، آقای کروبی اعتصاب غذای خود را شکسته است اما وضعیت سلامت ایشان همواره بسیار خطرناک است.

رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: محصوران به‌لحاظ سنی مسن هستند و هر لحظه ممکن است اتفاق ناگواری برایشان پیش بیاید. سن بالا و درگیر بودن به انواع بیماری به‌اضافه منع ارتباطات باعث شده روز به روز حال آن‌ها بدتر شده و سلامتشان تهدید شود.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی یادآور شد: نظام جمهوری اسلامی در سایه رهبری مقام معظم رهبری دارای چنان اقتداری است که به راحتی می‌تواند گره از این مشکل نیز بگشاید.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز