کد خبر: 519275 A

ولایتی:

ولایتی با انتشار تصویری از مراسم تنفیذ در صفحه اینستاگرام خود نوشت: امروز ایران در منطقه و جهان با اقتدار در برابر همه دشمنی‌ها ایستاده است.

به گزارش ایلنا، علی اکبر ولایتی با انتشار تصویری از مراسم تنفیذ دوره دوازدهم ریاست جمهوری در صفحه اینستاگرام خود نوشت: امروز مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در مراسم با شکوهی حکم ریاست محترم جمهور را در دوره دوازدهم تنفیذ فرمودند و مطالب مهمی را در حوزه مدیریتی، اقتصادی، روابط بین المللی و... توصیه و تاکید فرمودند.

در بخش دیگری از این نوشتار با تاکید بر اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان با اقتدار در برابر همه توطئه‌ها و دشمنی‌ها ایستادگی نموده و مسیر رشد و توسعه را با استقلال کامل به پیش می‌برد و بر این اقتدار و عزت دوستان معترف و دشمنان نیز تسلیم هستند.امیدواریم در دوره جدید مدیریتی با همت و تلاش مسئولان به ویژه در دولت جدید، همراهی همیشگی ملت بزرگ و شریف ایران اسلامی و وفاق و همدلی همه دست اندرکاران در بخش‌های مختلف و با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) شاهد رشد و پیشرفت روزافزون در همه حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، علمی، سیاسی و بین المللی باشیم ان شاءالله.

در پایان رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام برای رئیس جمهور محترم و همه دست اندرکاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آرزوی توفیق کرد.

 

علی اکبر ولایتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر