کد خبر: 516661 A

حجت الاسلام رئیسی:

تولیت آستان‌قدس رضوی نوشت: پروژه یهودی‌سازی قدس هرگز به نتیجه نخواهد رسید و سران این رژیم آرزوی جدایی میان مسلمانان و قدس شریف را با خود به گور خواهند برد.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی در پی یورش روزهای گذشته صهیونیست‌ها به مسجدالاقصی و مسلمانان مظلوم فلسطین پیامی صادر کرد که متن این پیام به این شرح است:

«سُبْحَانَ الَّذِی أَسْرَی بِعَبْدِهِ لَیْلاً مِّنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَی الْمَسْجِدِ الأَقْصَی الَّذِی بَارَکْنَا حَوْلَهُ لِنُرِیَهُ مِنْ آیَاتِنَا إِنَّهُ هُوَ السَّمِیعُ البَصِیرُ»

تجاوزات جدید رژیم غاصب صهیونیستی به حریم مقدس مسجد الاقصی و اِعمال محدودیت‌های سنگین با استقرار دروازه‌های امنیتی و تسلیحات نظامی که با مقاومت غیرتمندانه جوانان فلسطینی مواجه شده نشان دهنده عجز و ناتوانی روز افزون این رژیم است. این اقدامات که در راستای پروژه یهودی‌سازی قدس تعریف می‌شود هرگز به نتیجه نخواهد رسید و سران این رژیم آرزوی جدایی میان مسلمانان و قدس شریف را با خود به گور خواهند برد.

در شرایط کنونی که مقاومت مثال زدنی جوانان فلسطینی ادامه دارد بر همه دولت ها، نهادها و سازمان های بین المللی، گروه ها و شخصیت ها و نخبگان صاحب نفوذ حمایت از آرمان رهایی قدس لازم است. دولت های دست نشانده غرب در سطح منطقه که با سکوت خود زمینه را برای تجاوزات بیشتر رژیم صهیونیستی فراهم می آورند بدانند که این تجاوزات به زودی دامن خود آن ها را نیز خواهد گرفت و آنان نمی توانند از تبعات این تجاوزات صهیونیست ها فرار نمایند.

در این شرایط ملت شریف ایران نیز همچون گذشته با درک شرایط بین‌المللی و منطقه‌ای و به تاسی از فرمایشات حضرت‌امام‌خمینی(ره) و بیانات رهبری معظم انقلاب در کنار برادران و خواهران فلسطینی خود ایستاده و بر آرمان فلسطین از بحر تا نهر تاکید می‌نماید و نخواهد گذاشت که مسئله فلسطین از اولویت اصلی جهان اسلام خارج گردد. این مقاومت و خیزش جدید فلسطینیان که در پی تجاوزات جدید صهیونیست‌ها آغاز گردیده ان‌شاءالله نابودی رژیم صهیونیستی را با خود به همراه خواهد داشت. خوشبختانه اتحاد گروه‌های مقاوم فلسطینی در کنار تسلیح کرانه باختری که می‌تواند نابودی رژیم صهیونیستی را سرعت بخشد امروز محقق گشته است.

اینجانب در کنار مضجع نورانی فرزند رسول‌الله(ص)دست به دعا برداشته و مسئلت می‌کنم ان‌شاءالله به‌زودی شاهد پایان هفت دهه ستم ورزی صهیونیست‌ها به مسلمانان فلسطینی، لبنانی و مردم منطقه باشیم و همچون خرمشهر، حلب و موصل به‌زودی قدس شریف نیز آزاد شود.

سید ابراهیم رئیسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر