کد خبر: 516028 A

مرعشی به ایلنا خبر داد؛

کنگره‌های استانی حزب کارگزاران سازندگی ایران در ۳۱ استان آبان و آذر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

سید حسین مرعشی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، درباره برگزاری کنگره استانی حزب کارگزاران سازندگی گفت: هفته گذشته دفتر ویژه کنگره حزب کارگزاران سازندگی اعلام کرد که در آبان و آذر سال جاری یک کنگره استانی داشته باشیم که پس از مشورت با اعضای مرکزی حزب به عنوان دبیر  کنگره با آن موافقت کردم.

او ادامه داد: در دومین کنگره استانی، انتخابات اعضای شورای استان برای جایگزنی نیمی از اعضاء که دوره دو ساله آنان اتمام یافته است، برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا؛ با اعلام دفتر ویژه کنگره حزب کارگزاران سازندگی، پیرو برنامه ریزی و تصویب شورای مرکزی، کنگره‌های استانی از تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ تا ۱۳۹۶/۰۹/۳۰ طی ۱۵ پنجشنبه و جمعه با حضور یکی از اعضای شورای مرکزی حزب و با حکم رییس کنگره سراسری حزب برگزار خواهد شد.

همچنین قرار است نشست مشترک و مقدماتی برگزاری کنگره‌های استانی با حضور دبیران اول حزب، دبیرکل و معاونین، رییس کنگره سراسری حزب، دفتر ویژه کنگره حزب، روسای دفاتر کنگره استانی و اعضای شورای مرکزی حزب در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ برگزار خواهد شد.

گفتنی است، سال گذشته کنگره‌های استانی حزب کارگزاران سازندگی ایران در استان‌های سراسر کشور برگزار و نیمی از کرسی‌های شورای استان به رای اعضا گذاشته شد.

 

حزب کارگزاران سازندگی سید حسین مرعشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر