کد خبر: 483144 A

قالیباف:

شهردار تهران گفت: رانت‌خواران و واردات غیر قانونی مانع وارد شدن جوانان به بازار کار بازمانده‌اند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا محمدباقر قالیباف در پاسخ به این به سوال که با عنایت به این که جمعیت جوان کشور یکی از مولفه های اقتدار ملی است و ما با خطر پیر شدن جمعیت رو به رو هستیم راهکار شما برای افزایش جمعیت چیست گفت: من در ابتدا می‌خواهم مطلب را بگویم چون انتهای پارت اول جناب آقای روحانی مطلبی را فرمودند فلانی درست نگفته ، مردم عزیز من آن آماری را می‌گویم که گفته شده است.

او دادامه داد: آقای روحانی درباره سخنان مانند گزاش صد روزه و یا ایجاد ۴ میلیون شغل می گوید که این آمارها  از سایت های آمده است که بی نام و نشان است. این تصویر متعلق به سایت آقای روحانی و این متن نطق ایشان است. من خواهش کردم صوت و تصویر پخش کنند که نگذاشتند، به دوستان  گفتم در فضای مجازی پخش کنند تا مردم ببینند، تهمت زدن کار خوبی نیست.

قالیباف در ادامه عنوان کرد: موضوع جوانان مهم ترین موضوع  امروز ماست، بزرگترین فرصت ما نیروهای جوانان هستند که به خاطر ۴درصدی‌ها، رانت خواران و واردات غیر قانونی از وارد شدن به بازار کار بازمانده‌اند.

او خاطر نشان کرد: اگر وضعیت این گونه پیش برود در سال ۱۴۰۰ هم با همین وضعیت رو به رو خواهیم شد ، آن زمان بخش بیشتر جمعیت ما پیرخواهد .

این نامزد انتخاباتی تاکید کرد: باید از این ظرفیت و استعداد استفاده کرد.

 

محمدباقر قالیباف انتخابات 96
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر