کد خبر: 483075 A

از سوی شریعتمداری صورت گرفت:

رییس ستاد انتخاباتی حسن روحانی با انتشار متنی توهین به شئونات اسلامی از ناحیه فردی منتسب به ستاد این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری را محکوم و بر برخورد قاطع با وی تاکید کرد.

به گزارش ایلنا، متن این نامه که خطاب به رئیس ستاد ایلام نوشته شده به شرح زیر است:

بسمه تعالی 

جناب آقای میرزایی 

رییس محترم ستاد استان ایلام 

با سلام و آرزوی توفیق الهی

به قرار اطلاع قرائت متن طنزآمیزی در اجرای برنامه افتتاحیه آن ستاد دور از شئون مذهبی و خارج از ضوابط تبلیغاتی ستادهای تبلیغاتی جناب آقای دکتر حسن روحانی بوده و موجب جریحه‌دار شدن احساسات برخی علما و متدینین نیز شده است.

از آنجا که دفاع از حریم قدسی ائمه معصومین علیهم السلام وظیفه یکایک مسلمانان اعم از اصلاح‌طلب و اعتدال‌گرا و اصولگرا است، شایسته است فوراً با فرد خاطی قاطعانه برخورد شده و از هرگونه فعالیت احتمالی وی در ستاد جلوگیری به عمل آید.

ستاد مرکزی با اعلام تاسف از این حادثه و محکوم کردن آن، حفظ مقدسات و ارزش‌های دینی را در هر شرایطی ضروری دانسته و کلیه ستادها را در ادامه راهی که در پیش داریم به دقت کامل در این خصوص توجه می‌دهد و البته هرگونه سوءاستفاده سیاسی از این رخداد را نیز محکوم می‌نماید. در فعالیت‌های گسترده مردمی انتخاباتی و برای هر نامزدی وقوع خطاهای مختلف را باید محتمل دانست، ولی در قبال اشتباهاتی از این دست که ممکن است از روی سوء نیت و بی اعتقادی هم نباشد باید حساس بود.

محمد شریعتمداری

رئیس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی

محمد شریعتمداری‌
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر