کد خبر: 450018 A

وحیددستجردی در مجمع عمومی زنان جبهه مردمی؛

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کاندیداتوری‌‌اش در انتخابات ریاست‌جمهوری 96 را تکذیب کرد.

به گزارش ایلنا، مرضیه وحیددستجردی در اولین ‌مجمع عمومی زنان جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی که با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از بانوان حامی این جبهه برگزار شد، اظهارداشت: همه آنچه در کشور ما اتفاق افتاده و همه جریانات متصل به اسلام از ۱۴۰۰ سال قبل تا الان، جریاناتی هستند که بر اساس حرکت مردمی بنیان‌گذاری شده‌اند و مردم شروع‌کننده و ادامه دهنده هستند تا این جریان را به هدف نهایی خود که حکومت عدل الهی در سراسر عالم است برسانند.

وی بر همین اساس تصریح کرد: حرکت و انقلابی که پایه گذار آن امام راحل بودند و امروز تداوم دهنده و پیش برنده و رهبریت آن با رهبر معظم انقلاب است؛ آنچه این حرکت را تا امروز برپا داشته جهاد و شهادت و مجاهدت بی‌نظیر مردم ماست که ما دست خانواده‌های شهدا، جانبازان، ایثارگران را می بوسیم.

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه آنچه ما امروز داریم از خون‌ها، رشادت‌ها و مبارزات است؛ کم مجاهدت‌هایی صورت نگرفته که الان این تریبون به دست زنان انقلابی رسیده، ما قبل از انقلاب شاهد بودیم چه کسانی بر این کشور حکومت میکردند.

وی به ترور، ارعاب، شکنجه و چپاول اموال عمومی زمان قبل از انقلاب اشاره و اضافه کرد: جهان‌خواران بین‌المللی حاکم بودند و قانون کاپیتالیسیون را وضع کروند که حتی اگر سگ آنها کشته شود مجازات صورت گیرد؛ امریکایی‌ها شهروند درجه اول و ایرانیان شهروند درجه دو بودند؛ در واقع همه آنچه عزت مردم ما بود در پای بیگانگان و استکبار جهانی قربانی می‌شد و کشور مورد معامله سران کشورهای بزرگ بود چراکه خاندان منحوس پهلوی حاکم بودند.

وحیددستجردی گفت: در این شرایط افراد مومن و مسلمان به کناری رانده شدند تا جایی که اگر دختری می‌خواست به دانشگاه برود باید بدون حجاب بود؛ در کشوری که همه آحاد مردم مسلمان بودند، اما به گوشه رانده شده بودند اما امروز به واسطه تلاشی که از سال ۴۲ در کشور آغاز شد مردم‌سالاری شکل گرفت و نظام جمهوری اسلامی برپا شد.

وی با تاکید بر اینکه باید این تلاش‌ها را جدی گرفت، افزود: نسلی که آن ترور و وحشت را احساس کرد مثل خانم دباغ که شکنجه‌های بسیاری را لمس کرد؛ امروز جمهوری اسلامی در دست ماست و باید آن را حفظ کنیم وقتی با سران کشورهای دنیا در آسیا، آفریقا و برخی کشورهای اروپایی ملاقات می‌کنیم در پس پرده می‌گویند چشم امید ما به جمهوری اسلامی است و اینکه ملت ایران توان ایستادگی در برابر ابرقدرت ها را دارند.

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروز در برهه حساس از کشور و دفاع از ارزش‌های اسلامی قرار داریم، یادآور شد: وظیفه ما بسیار سنگین‌تر است چراکه دشمن با برنامه ریزی بیشتر به صحنه می‌آید چراکه استکبار جهانی سیلی بزرگی خورده و مبادا شما به کار و زندگی خود مشغول شوید بلکه باید بیدار بود.

وی بر همین اساس تاکید کرد: امروز بیش از همیشه به بودن در صحنه و اتحاد نیاز داریم؛ میبینیم که چه توطئه هایی برای مسلمانان و افرادی که اهل خرد هستند آماده می کنند و مسلمانان را به نام اسلام به جان هم انداختند.

وحید دستجردی با بیان اینکه همه صاحب این جبهه و انقلاب و ارزش ها هستیم و باید این ارزش ها را حفظ کنیم، افزود: باید این ارزش‌ها را به نسل آینده بدهیم.

وی در ادامه سخنان خود به تشکیل جبهه مرومی نیروهای انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: در این جبهه ما چه نفعی داریم؟ ما می‌بینیم مشکلات در کشور بیداد می کند، بیکاری بنیان کن و رکود بی سابقه وجود دارد و خانواده‌ها جوانان بیکار دارند در حالی که شأن مردم بالاتر است و در مقابل برخی بر سر این سفره حقوق‌های نجومی دارند و بعد بگویند جز سرمایه‌های انقلاب هستند، کسانی که به انقلاب پایبندند به شهادت می‌رسند، مگر کسی می‌نشیند کنار سفره مردم جیب خود را پر پول کند.

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه امروز ما نباید ساکت بنشینیم، گفت: ما باید صدای مردم و خون‌هایی که ریخته شده باشیم؛ در صندوق ذخیره فرهنگیان  که متعلق به این زحمت‌کشان است حدود ۱۲ هزار میلیارد تومان معلوم نیست کجاست و حتی دریع از یک شکایت، ما نباید ساکت باشیم و امروز احساس خطر جدی در مسائل اجرایی کشور می‌کنیم.

وی با بیان اینکه آیا ما باید بمانیم تا رئیس‌جمهور فرانسه برای جوانان ما اشتغال ایجاد کند، اظهارداشت: ما مسیر را می‌بینیم که به انحراف می‌افتد و نباید ساکت بنشینیم؛ جایی‌که مردم باشند ما پیروزیم اما جایی که با افراد بی‌تدبیر اداره می‌شود شکست‌ها را یکی پس از دیگری می‌بینیم و جز حرف چیزی برای بهبود نمی‌بینیم.

وحیددستجردی با تاکید براینکه باید وحدت داشته باشیم، افزود: گفتمان انقلاب اسلامی و گفتمان واحد همان گفتمان مقام معظم رهبری است.

وی  هدف جبهه  مردمی را وحدت عنوان کرد و در عین حال گفت هدف این جبهه این است که در مسائل وارده و در مشکلات و مسایل روز مثل انتخابات با هم حضور داشته باشیم چرا که تجربه انتخابات ۹۲ را داریم.

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در پایان کاندیداتوری‌اش در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۹۶ را تکذیب کرد و آن را دروغ خواند و گفت: هیات موسس و ۱۵ نفری که به این جبهه می‌پیوندند هیچکدام نباید کاندیدا شوند و هیچ نفعی ندارند و در نهایت با رهبری مجمع عمومی به کاندیدای واحد و قابل قبول می‌رسند.

مرضیه وحید دستجردی ریاست‌جمهوری 96
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر