کد خبر: 450013 A

پیام تسلیت حزب مردم‌سالاری؛

حزب مردم‌سالاری در پیامی گفت:‌ مسوولان ذی‌ربط در حادثه پلاسکو هم باید پاسخگو باشند و هم از وقوع حوادث مشابه پیشگیری نمایند.

به گزارش ایلنا،‌ حزب مردم سالاری در پی وقوع حادثه پلاسکو با صدور اطلاعیه‌ای شهادت جمعی از آتش نشانان را تسلیت گفت و از مسوولان ذی‌ربط درخواست کرد، ضمن پاسخگویی به افکار عمومی و آسیب شناسی نسبت به علت وقوع حادثه مذکور با ایجاد تمهیداتی از وقوع حوادث مشابه پیشگیری نمایند.

متن اطلاعیه به شرح زیر می باشد:

در آخرین روز دی ماه سال جاری، خبر تاسف برانگیز آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو بار دیگر، ملت سرافراز ایران و به ویژه مردم شریف تهران را در بهت و حیرت فرو برد.

حزب مردم‌سالاری ضمن عرض تسلیت شهادت جمعی از آتش‌نشانان فداکار و خدوم که با قهرمانی تحسین‌برانگیز خویش مظلومانه در این حادثه جان باختند و با آرزوی سلامت مصدومان حادثه از مسئولان ذی‌ربط در خواست می‌کند،

اولا: هرچه سریع‌تر پس از خاتمه آواربرداری و اتمام عملیات نسبت به آسیب شناسی و بررسی علت وقوع حادثه به افکار عمومی پاسخگو باشند.

ثانیا: نسبت به مصدومان حادثه و خانواده‌های معزز عزیزان جان‌باخته آتش‌نشان رسیدگی لازم صورت گرفته و به ویژه برای مالباختگانی که از پوشش بیمه‌ای برخوردار نبودند عنایت ویژه مبذول گردد.

ثالثا: با ایجاد تمهیدات لازم و ارائه برنامه‌های فوری نسبت به وقوع این گونه حوادث از هرگونه بی‌تفاوتی پرهیز نموده و با اقدامات پیشگیرانه خود میزان کار آمدی و جلب اعتماد عمومی را ارتقا بخشند.

کمیته اطلاع رسانی حزب مردم سالاری

حادثه پلاسکو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر