کد خبر: 449984 A

حجت‌الاسلام رضوی همدانی:

رییس مجمع نمایندگان و طلاب همدانی حوزه علمیه قم گفت: مرحوم آیت‌الله آقانجفی همدانی ارتباط بسیار عمیقی با جوانان داشت و بسیاری از افراد اذعان دارند که این عالم وارسته در قلب جوانان نفوذ کرده بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم حجت الاسلام سیدجلال رضوی همدانی پیش از ظهر امروز (جمعه یکم بهمن ماه ۹۵) در همایش بزرگداشت بیستمین سال ارتحال آیت‌الله آقانجفی همدانی که با حضور آیت‌الله نوری همدانی و در دفتر این مرجع تقلید در قم برگزار شد، اظهار داشت: مرحوم آیت‌الله آقانجفی همدانی ارتباط بسیار عمیقی با جوانان داشت و بسیاری از افراد اذعان دارند که این عالم وارسته در قلب جوانان نفوذ کرده بود.

وی افزود: هم انقلابیون مبارز در زمان رژیم شاه و هم رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در کنار درهای معرفتی مرحوم آیت‌الله آقانجفی همدانی بهره‌مند بوده و شیوه صحیح زندگی را می‌آموختند.

رئییس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای همدانی حوزه علمیه قم با بیان اینکه آیت‌الله آقانجفی همدانی با علم و کردار خویش راه خداشناسی را به شاگردان و مردم نشان می‌داد، گفت: کجایند کسانی که تخت جمشید و سنگ نوشته‌های میخی را به عنوان راه زندگی معرفی می‌کنند ببینند که امثال شهید حسین فهمیده و شهید حسین همدانی پای منبر علما و بزرگان همچون آیت‌الله آقانجفی همدانی در مساجد حضور پیدا می‌کردند و امروز نیز برای دفاع از دین و مردم مسابقه شهادت گذاشتند.

 

بزرگداشت بیستمین سال ارتحال آیت‌الله آقانجفی همدانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر