کد خبر: 449919 A

ظفرقندی:

دبیر کل انجمن اسلامی پزشکی ایران گفت: در غیاب بزرگانی که امروز حضور ندارند به اهداف و راه امام ادامه خواهیم داد تا نگذاریم تندروهای تازه به دوران رسیده به اهداف خود برسند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، محمدرضا ظفرقندی دبیر کل انجمن اسلامی پزشکی ایران در بیست و چهارمین مجمع عمومی این انجمن ضمن خوش‌آمدگویی به مدعوین و مهمانان گفت: همه ما از علاقه آیت الله هاشمی به سید حسن خمینی اطلاع داریم، به خاطر می‌آوریم وقتی رفتار ناثوابی در مجلس خبرگان با ایشان شد، فرمودند شما صلاحیت خود را از کجا آوردید؟

او ادامه داد: امروز با این هدف کنار هم جمع شده‌ایم تا برای این مسیر با دلسوزان راه چاره‌ای بیاندیشیم. هنگامی که ۲۵ سال پیش این انجمن با مشی اصلاح‌طلبی تأسیس شد تاکید و مطالبه آن راه امام و همراهی با معمار انقلاب و جلوگیری و مقابله با انحرافاتی بود که آن زمان هم وجود داشت.

ظفرقندی با بیان اینکه مراسم امسال در آغاز انقلاب به یاد و خاطرات آن روزهاست، افزود: در غیاب بزرگانی که امروز حضور ندارند به اهداف و راه امام ادامه خواهیم داد تا نگذاریم تندروهای تازه به دوران رسیده به اهداف خود برسند.

او عنوان کرد: حضور پر شور مردم در تشییع پیکر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نشان داد از زحمات ارزشمند ایشان تقدیر کردند. ایشان در مقابل تهمت‌ها و بی‌مهری‌ها و نهادهایی که خود را فراتر از قانون می‌دانستند ایستاد و هنگامی که فرزندان ایران در بند بودند پیام دادند که امیدواریم آن را شنیده باشند قبل از اینکه فرصت‌ها از دست برود. مطالبات مردم و دانشجویان با گذشت زمان کهنه نمی‌شود، برخوردهای امنیتی اثر نخواهد کرد.

ادامه دارد...

مجمع عمومی انجمن اسلامی پزشکان ظفرقندی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر