کد خبر: 427100 A

بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات؛

ایلنا: همزمان با برگزاری ششمین روز از نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات جمعی از مقام‌ها و فعالان سیاسی با حضور در این نمایشگاه از غرفه ایلنا بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، ششمین روز از بیست و دومین دوره نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در حالی سپری شد که غرفه خبرگزاری کار ایران میزبان چهره‌های سیاسی مختلفی بود.

غلامرضا تاجگردون نماینده اصلاح‌طلب مردم باشت و گچساران در مجلس دهم نخستین میهمان غرفه ایلنا بود که در این بازدید در مورد انتخاب ترامپ به عنوان رییس جمهور آمریکا سخن گفت و رییس جمهور جدید آمریکا را پدیده خواند.

سیدشهاب‌الدین چاوشی معاون سیاسی استاندار تهران میهمان دیگر غرفه ایلنا بود که به سوال‌هایی در مورد صدور حکم عاملان حمله به سفارت آمریکا پاسخ داد.

عیسی فرهادی فرماندار تهران دیگر میهمان بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها بود که از غرفه ایلنا بازدید کرد.

پروانه سلحشوری، سیده‌فاطمه ذوالقدر و فاطمه سعیدی نمایندگان اصلاح‌طلب لیست امید تهران با حضور در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها از غرفه ایلنا بازدید کردند.

بهروز کمالوندی نیز با حضور در غرفه ایلنا در مورد آخرین وضعیت بازطراحی رآکتور اراک گفت: با چینی‌ها مذاکره کرده‌ایم و بازطراحی راکتور اراک را انجام داده‌ایم. قرار است کارهایی توسط چینی‌ها انجام شود ولی برای آنکه آنها بتوانند گزارشی به ما تحویل بدهند، نیاز به قرارداد است.

سیدناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان نیز از غرفه ایلنا بازدید کرد و نظر خود را در مورد طرح استیضاح وزیر اقتصاد و امور دارایی که توسط چند نماینده در حال پیگیری است، مطرح کرد.

ادامه دارد ...

بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر