کد خبر: 395484 A

احمد توکلی:

ایلنا: نماینده سابق مجلس شورای شورای گفت که همان ابتدا اسم مدیری که حقوق نجومی می‌گرفت به جهانگیری گفته بودم.

به گزارش ایلنا، متن یادداشت احمد توکلی که در کانال تلگرامی او که با عنوان «صحبتی که شنیده نشد و جنجال فیش حقوقی» منتشر شده، به شرح زیر است:

ده روز قبل از اینکه فیش حقوقی بیمه بر ملا بشود یعنی در هشتم اردیبهشت، روزی که شنیدم مدیر بلند پایه‌ای که در دولت اسبق وزیر کار و بعدا وزیر اقتصاد بود،  ماهانه ۳۵ میلیون حقوق و مزایا می‌گیرد -البته بعد معلوم شد ۵۷ میلیون بوده است- به معاونش در مجلس گفتم به رییس خودت بگو دست از این کار بکشد.

فردای آن روز آن مدیر به دفترم آمد. به ایشان گفتم شما ۱۷۵ ساعت برای خودت اضافه کار نوشتی. ساعت کار ماهیانه  ۱۷۶ ساعت است. یعنی واقعا دوشیفت در روز کار می‌کنی؟ جواب منطقی نداشت.

خلاصه کمی بحث کردیم در پایان قول داد که ۷ میلیون از حقوق و مزایایش را دریافت نکند! من این موضوع را در تاریخ ۸ اردیبهشت در تلگرام خودم نوشتم، اما اسمش را نیاوردم.

بعد از اینکه نوشتم، رییس دفتر محترم آقای جهانگیری زنگ زدند و گفتند آقای معاون اول محترم می‌خواهد نام این مدیر و چگونگی این مسئله را بداند. اسم طرف را آوردم و گفتم که برای خودش اضافه کاری و پاداش و کارانه زیاد رد می‌کند.

انتظار این بود که بلافاصله برای عزل این مدیر آزمند بی‌دغدغه فکری می‌کردند. در آن صورت فیش بیمه که ده روز بعد منتشر شد، توپی بود که جلوی پای دولت و در اختیار او.

احمد توکلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر